Shadow Of the Tomb Raider Croft Edition czy Definitive Edition PS4

Quassar Pewnie że bym chciał Edycję Definitywną Ale W wersji Pudełkowej na PS4 a takiej nigdzie nie ma Jest jedynie cyfrowa a zakup takiej nie wchodzi w grę Quassar bo trzeba za nią zapłacić kartą VISA Mastercard lub innym kodem nie posiadam takiej opcji :wink: Nie ma nigdzie wersji pudełkowej Edycji Definitive Quassar Jedynie alegro ale tam jest używana za 200 złotych i nie wiadomo czy ktoś nie wykożystał kodów i teraz upycha używkę :wink:
nie interesuje mnie wersja cyfrowa tylko pudełkowa Definitywna Niestety :wink: nie mogę nigdzie takiej brać ponieważ żaden Sklep Takiej Nie posiada i Lipa Quassar :slight_smile:

Tydzień temu kupiłem “zwykłą” wersję SotTR. Dostałem wersję Definitive. Tyle, że to na Steam i dla PC. Ale może zasada jest ta sama.

Okej Napisałem gdzieś i sprawa wygląda następująco Odpisali mi Ludzie ze Square Enix coś takiego na emaila
If you have purchased the Croft Edition of the game, you will not require the Definitive Edition. The Definitive Edition is to upgrade the base game to include the season pass contents which is already included with the Croft Edition. This includes any tomb, outfits, and weapons.
Jeśli kupiłeś grę Croft Edition, nie będziesz potrzebować wersji ostatecznej. Definitive Edition ma uaktualnić grę podstawową, tak aby zawierała zawartość karnetu sezonowego, która jest już zawarta w Edycji Croft. Obejmuje to każdy grób, stroje i broń.
Tylko że Edycja CR Nie posiada Jednego stroju Dla Larry Który jest dostępny Jedynie w Edycji DE więc Square Enix Support mówią mi coś źle :wink: albo ja się nie znam dodatkowo jaką mam 100% pewność że będę miał 7 grobowców DLC 7 Strojów+ ten z Edycji Definitive 7 DLC umiejętności 7 DLC Broni DLC + Seasion Pass ?

Co to za bank dziadowski masz.
W ING od dawna mam możliwość wyrobienia karty cyfrowej działa identycznie jak paypal i mogę płacić za produkty zagraniczne…
https://www.ing.pl/indywidualni/karty/karty-do-konta/karta-wirtualna-ing-visa

Jak nie to zastanów sie opcjonalnie nad założeniem konta w revoult lub paypal i będziesz sobie przesyłał na wirtualne konto i następnie z niego płacił.

Quassar znalazłem opcję na kupienie jeszcze taką ale tu pisało że Trzeba mieć połączenie z internetem żeby pobrać Polski Dubbing czy takie coś jest normalne czy bardziej podejrzane :wink: i lepiej nie kupować ale sprzedawca mi mówił że trzeba pobierać dubbing Polski Witam, tak, trzeba go pobrać. Nie powstała taka edycja gdzie polski dubbing jest od razu na płycie.
Pozdrawiam zastanawiam się czy kupić i nie wiem :wink:

raczej to zwykła czasem ludzie dają wadliwy opis albo sami nie wiedzą co sprzedają…

Czyli nie Kupować No to Lipa bo zostały tylko na allegro ostatnie takie edycje Wszędzie indziej nie ma EURO RTV Nie Media Expert Nie ani DE ani Croft No to wygląda na to że nie kupię :smiley: :wink: bo nie ma Lipa :wink: Przykro :wink:

jeśli producent nie wydal większej edycji(rozszerzonej) w pudełku tylko cyfrowy klucz to jak chcesz kupić nie istniejący produkt …

-bump-
w tym sklepie masz za 70 z dubingiem pl
https://blackgames.pl/tomb-raider-definitive-edition-pl-dubbing-ps4

Bo Wydaje mi się że jak Kupię Grę W Edycji Croft to będę Miał Dołączoną czarną ulotkę z Napisem Season Pass w pudełku z płytą i kodem do wpisania W playstation Network to możliwe że Będzie coś dostępne w menu Lista Elementów do Pobrania Może Season pass zostanie zaakceptowany I Automatycznie pojawi się jakiś Patch łatka aktualizacja do pobrania z Playstation Network i zmieni mi Croft Edition na Definitive Edition :)) Pewnie tylko się łudzę i robię sobie fałszywą nadzieję i naiwny Jestem :smiley:

więc może wystarczy tylko wklepać Kod Season Pass Edycji Croft- Playstation ustawienia konta-Realizacja Kodów i może Pojawią Się dodatki i Aktualizacja gry do Edycji Definitive z Automatycznie od razu po użyciu Kodu Seson Passa i jedyne co muszę zrobić co tylko pobrać zainstalować i mam :wink:

Nadal mnie zadziwia Twoja postawa.
Kupić w kiosku doładowanie PAYSAFECARD i ściągnąć sobie gierkę z netu, w polskiej wersji językowej i wszystkimi dodatkami w promocji za 80 zł.
A tak z zakupem z allegro może być różnie a i tak w najlepszym razie będziesz i tak z netu zaciągał wszystkie dodatki.
Tutaj masz (piszą to samo co na allegro), że trzeba ściągać dubbing.
Wygląda na to, że Croft ma dodatki za darmo a więc po prostu z menu gry w sklepie sobie sobie je dociągniesz.

https://perfectblue.pl/produkt/gra-ps4-shadow-of-the-tomb-raider-croft-edition/?pozostale

no dokładnie tylko buli dodatkowe koszta za pośrednika…

Napisz na priv do sprzedającego i niech ci powie jak sprawa wygląda… jak ci skłamie to będziesz miał dowód do roszczenia i tyle.

I jak? Byly wszystkie dodatki za darmo i polski dubbing dostępny do ściągnięcia w tej wersji Croft?

Tak Wszystkie Dodatki można było dodać do koszyka za darmo poza Pakietem dodatków w wersji cyfrowej Deluxe :slight_smile: