Shadow Of the Tomb Raider Croft Edition czy Definitive Edition PS4

Chcę Sobie kupić Grę Shadow of the Tomb Raider… ale mój problem pojawia się w momencie wyboru Chciałbym mieć edycję że wszystkimi dostępnymi misjami grobowcami Strojami Bronią i DLC… czyli dosłownie wszystko . co wyszło i co będe miał i nic nie musiał kupować żadnych dodatków. i pytanie nasuwam takie Czy Edycja Croft Różni się czymś od Edycji Definitive i którą Opłaca się bardziej Kupić Która Edycja Posiada Wszystko czy Edycja Definitive będzie lepsza nie będę musiał kupować żadnych dodatków bo będę miał je już dzięki tej Edycji jeśli się zdecyduję kupić i czy te edycje różnią się od siebie grafiką jedna ma lepszą grafikę i inne zmienione rzeczy w rozgrywce a druga nie :slight_smile: i jeżeli kupiłbym Edycję Croft to czy dało by się zamienić. ją na Edycję Definitive pobierając jakiś patch który aktualizuje nam grę do edycji wymienionej o ile takie coś jest możliwe cały czas można to robić :slight_smile: i nie zniknęła ta opcja i nie tracąc żadnych Dodatków DLC ? :slight_smile: ktoś może ma tą grę i mi powie :slight_smile: https://allegro.pl/oferta/shadow-of-the-tomb-raider-croft-edition-dodatki-9146837895

Shadow of the Tombr Raider: Definitive Edition- pełne wydanie gry wraz ze wszystkimi siedmioma DLC oraz dodatkami, które ukazały się od momentu premiery podstawowego tytułu, czyli od 2018 roku. A oprócz tego bonusowo nowy strój „Croft Fitness”.
To jest pełne wydanie a więc takie o które ci chodzi.
Cyfrowo do kupienia już za 82 zł (do 30 kwietnia).

https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP0082-CUSA10872_00-DEFINITIVE00SIEE

Cyngiel 1 a nie da się mieć tego samego mając Edycję Croft i nie wiem aktualizując ją do Edycji Definitive Tak się nie da zrobić ?? nie tracąc przy tym żadnego DLC ? itp nie da się tak :wink: bo na steam czytałem że jak masz Edycję croft to automatycznie zmienia ci się ona w Definitive nie wiem jak sprawa wygląda na PS4 czy trzeba pobierać aktualizację skądś ? :slight_smile: zachowując wszystkie Dodatki DLC ?? Cyngiel 1 :slight_smile:

Możesz kombinować, ale najbardziej się opłaca za 82 zł kupić pełną edycję cyfrową i problem z głowy.
Kupując Edycję Croft, trzeba wczytać się na stronie sklepu co daje.
Nie widzę w PS Store wydania Croft tylko dodatki, więc trudno stwierdzić, ale pewnie będą płatne DLC do dociągnięcia, nie jestem pewien, więc sam musisz to sprawdzić.

Kupiłbym tylko problem polega na tym że nie mam Karty Kredytowej a w Playstation store płatności są tylko takie Mam tylko kasę na wersję Pudełkową całe 140-Zł więc dla tego Wolałem Wersję O której ty mówisz ale nie cyfrową :wink: kupiłbym ale wolałbym żeby ta pełna edycja była na płycie z pudełkiem i możliwość zapłaty taką którą mogę zrobić :wink:

Nie, w Play Station Store kupisz za pomocą PAY SAFE CARD, wybierasz grę w sklepie i od razu płacisz kodem, omijając doładowanie portfelem.
Sam nie mam karty doczepionej do konta i tak kupowałem.

Sam posiada Shadow of the Tomb Raider 21 października 2019 o 18:01
Z tego, co rozumiem, strój i broń (?). Jeśli posiadasz Croft Edition, automatycznie przejdziesz do wersji Definitive.
Ale to Jest Wersja Na Komputer PC I Steam Na Playstation Musi to działać Inaczej :wink: nie wiem jak Nie ma mowy o zakupie z Playstation store bo tam są tylko opcje zapłaty kartą kredytową Debetową VISA MasterCard Lub jakimś 12 cyfrowym Kodem :smiley: to nie wchodzi w grę :wink: trzeba jakoś inaczej :wink:

Takie są dodatki do ściągnięcia w sklepie.

https://store.playstation.com/pl-pl/grid/search-game/1?query=Shadow%20of%20the%20Tomb%20Raider%20

Jeśli kupisz pudelko Croft to być może, będzie można je dociągnąć za darmo.
Najlepiej zadzwoń na infolinie i spytaj się co będziesz mógł po zakupie pudełka Croft dociągnąć za darmo.
Masz tutaj numer na infolinię
Numer COK 22 397-89-24 jest czynny od poniedziałku do piątku, w godzinach 10:30-18:30
Wszystko będziesz wiedział, bo różnie może być.
Jednak zakup z taką obniżką za pomocą PSC pełnej wersji byłby najlepszym wyjściem.

Napisałem 2 zgłoszenia do Square Enix Support z pytaniami czy jak kupię Edycję CR to będę mógł ją zaktualizować do Wersji Definitive za darmo czy trzeba płacić i czy wszystkie DLC Stroje
Lary+ten Strój Fit all DLC-grobowce+broń będę miał dostępne i ich nie stracę po zrobieniu update i czy ta aktualizacja jest dostępna nadal czy już jej termin wygasł :wink:

OK, jednak raczej SONY będzie pewniejsze, bo oni nie zawsze wiedzą jak SONY to realizuje w swoim sklepie, z którego będziesz dociągał te ewentualne dodatki.
Wydaje mi sie jednak, że dociągniesz tylko strój i bronie za darmo, a reszta będzie odpłatna:(

Tylko do Sony nie da się napisać w sprawie Gier :wink: bo nie mają takiej opcji żaden Email kompletnie nic nie ma

Mylisz się.
Na ich stronie jest wsparcie zarówno poprzez mail jak i online.

https://www.playstation.com/pl-pl/get-help/#!/

pomoc@pl.playstation.com

Ok Piszę zgłoszenie zobaczymy co mi Ekspert Specjalista odpowie :wink:

Chyba jednak, będziesz mógł dociągnąć wszystkie DLC za darmo…

Cyngiel 1 a ja ci pokażę co widziałem na edycji z allegro Patrz na to :wink: ale nie ma tu mowy o tym że dostanę Strój Fitness pomimo że ta edycja mogła by zostać aktualizowana do Definitive :wink:

Nie jest jasne, czy to przepustka, dająca możliwość zakupu, czy też pobrania…

Zrobisz jak zechcesz.

Zobaczymy co Mi powie Support od sony Wtedy zdecyduję :wink: się na coś…

OK napisz tutaj odpowiedź jak to będzie, może komuś się przyda w takiej samej sytuacji. :slight_smile:
PS. Zwróć uwagę, że w tej pierwszej ofercie jest “opcja ściągnięcia polskiego dubbingu”.
Byłbym z tym ostrożny, bo raczej mając polskie konto, nie ma możliwości nigdy ściągnięcia polskiej paczki językowej, więc raczej zapytaj się przed zakupem.
Poza tym, jeśli jest to gra nie na polski rynek, to nie ściągniesz z polskiego sklepu PS Store dodatków.
Tutaj jeszcze trochę wiecej na ten temat

https://www.empik.com/shadow-of-tomb-raider-definitive-edition-eidos-montreal,p1235655577,multimedia-p

Znalazłem Wpisy Na Reddit kolesi którzy pytali jakie są różnice Edycji Standardowej i Definitywnej sprzed 4 miesięcy mówiący o tym że
Jeśli znajdziesz tańszą wersję Gold Edition lub Croft Edition, zdobądź je. Gra zostanie automatycznie uaktualniona do wersji DE.
i kolejny wpis z gamefaqs gamespot niejakiego ottselmaster
Jest tak samo, ale w nowym pudełku. Nowy zestaw można pobrać bezpłatnie w wersji Croft.
więc jeżeli będę miał Kupioną Croft Edition na PS4 a nie na Steam Wersję PC tak jak to pokazałem ci w tych Wpisach Innych Ludzi to powinno się dać Ją Aktualizować używając jakiegoś menu konsoli Opcji na Padzie do Wersji Definitive przy czym dostanę Ten Strój który jest dostępny tylko w Wersji Definitive +Wszystkie DLC 7 Broni 7 Grobowców 7 Skilli 7strojów + Strój Fitness :wink: Dobrze myślę :slight_smile:

Bierz Definitive będziesz miał wszystko co dostępne

1 polubienie