[Shell] A Serwery


(Kammak21) #1

Cóż - wiele się mówi o polskich Shell-ach. I chciałbym się zapytać, dowiedzieć czy znacie jakieś oferty, które pozwoliły by na założenie "Serwera Gier", na takowym shellu:)

Znalazłem pare ofert z polski:

* http://www.netzip.com.pl/

* http://e-shell.pl/shell.htm

Niby, najwyższy pakiet pozwala założyć takie serwisy, lecz proste zapytanie, jak wypadły by na takim serwerze PINGI, wieszanie serwa? ile slotów by wytrzymał?

Może znacie jakieś inne oferty godne polecenia? Ważne też aby pingi były poprawne dla pobliskich "Narodów" - czytaj Niemiec, Skandynawii, Francji - no bo cóż...Skoro serwer pod grę, to pod grę:wink:

Czemu Shell, a nie VPS, Vserver albo Dedyk? Ceny znacznie większe - lecz po prostu nie chce zbankrutować i na razie spróbować na czym co nie wyniesie 100% zarobków:P

Ile slotów? 13:)

Z góry dziękuje za opinie, pomoc:)


(Marekglapa) #2

Do gier polecam serwery z firmy http://www.gamesnet.pl/. Kiedyś od nich ze znajomymi zamówiliśmy serwer do COD4. Był drogi co prawda, ale za to pingi rekompensowały wszystko. 30ms max :smiley:


(Kammak21) #3

Nie chciałbym się uzależniać tylko od serwisu który daje serwery gier:) Sam chciałbym postawić takowy serwer dlatego bardziej w Shellowo dedykowych rejonach;)