Shift 2 a klawiatura

Witam, mam zamiar kupić shift 2.Czytałem, że gra na klawiaturze jest ciężka a inni pisali, że jeździ się ok i tutaj do was pytanie, czy da rady jeździć na klawiaturze?

Moim zdaniem jazda na klawiaturze w tej grze jest okropna, najlepiej na padzie lub kierownicy.

Radę da, ale trzeba będzie nieźle bawić się z przyciskami, nie skręcisz np. kierownicy do połowy tylko musisz cały czas klikać strzałką. Można pobawić się lekko ustawieniami prowadzenia (możliwe są do każdego toru indywidualne) i oszczędzić sobie trochę nerwów, ale i tak najlepiej będzie używać innych kontrolerów jak napisał michal122.

Zawsze przed zakrętem trzeba odpowiednio przyhamować i zacząć skręcać z odpowiednim wyprzedzeniem.

Ale czytałem, że jak się dopasuje ustawienia do klawiatury do jest spoko.

Dodane 25.04.2011 (Pn) 11:43

Mam pada ale nigdy nie grałem na padzie tylko czasami w PESa.Chyba będę musiał się przesiąść na pada.Czekam jeszcze na odpowiedzi

Skoro masz pada to nie ma co pytać, sprawdź jak się gra na padzie, jak na klawiaturze i sam oceń czym wygodniej. :slight_smile:

Tylko czy ja wgl w to będę umiał grać na padzie

Co może być trudnego w przesuwaniu gałką :stuck_out_tongue: Spróbuj i tyle, dalsza dyskusja w tym wątku nie ma sensu.

Wiele rzeczy na tym świecie jest bez sensu i nikomu to nie przeszkadza - wszyscy już do tego przywykli.

Da się grać na klawiaturze. Model jazdy jest prawie taki sam jak w Shift 1, którego ukończyłem na klawiaturze. Wszyscy mi mówili, że na głowę upadłem, ale ja ich olałem :stuck_out_tongue: Nie trzeba iść za wszystkimi. Trzeba w życiu iść własną drogą, najlepiej w odwrotną stronę. Czytałem recenzję Shifta dawno temu w CDA, to koleś opisywał, jak to fajnie na G25, na padach już nie specjalnie, a na klawiaturze to kiepski żart. A więc ja przeszedłem Shifta na klawiaturze, nawet ten wyścig ostatni z Pagani Zondami po Brands Hatch. Jedynie drift omijałem, bo po prostu nie da się driftować na klawiaturze bez precyzyjnego dozowania gazu i skrętów kierownicy. Komfort jest przereklamowany :stuck_out_tongue:

To dzięki :smiley: dobra będę grał na klawiaturze a jak nie to na padzie spróbuje