Shockwave Flash crash - Chrome

Witam. Wiem, że chyba był wątek o tym problemie, jednakże mi nie pomaga na to nic. Próbowałem sposobów znalezionych na różnych stronach i wciąż dzieje się to samo. Używam Windowsa 7. Zwłaszcza, gdy słucham muzyki z Youtuba - jeśli mam cały czas aktywną zakładkę z piosenką, to jest ok. Wystarczy jednak, że tylko przełączę na inną zakładkę i od razu pojawia się komunikat “Shockwave Flash has crashed”. Tak jak pisano we wszelakich poradnikach - wpisywałem “about;plugins”, znajdowałem wtyczkę flash, jednakże u mnie nie ma tam 2 lub więcej plików, które by ze sobą kolidowały. Cały czas jest tylko jeden - ten wbudowany w Chroma. Próbowałem też go wyłączyć i zainstalować osobno ze strony Adobe - również nie pomogło. Szukałem także pomocy na samej stronie Adobe, jednakże niczego użytecznego tam nie znalazłem. Zatem jaki jeszcze może być na to sposób? Nie przeinstalowywałem jeszcze tylko Chrome, ale czy to rozwiąże problem? Proszę o pomoc, bo coraz bardziej mnie to irytuje, a nie widzi mi się teraz wracać do Firefoxa tudzież innej przeglądarki tylko z tego powodu.

Tu masz opis jak sobie z tym poradzić:

http://exzibit7.hubpages.com/hub/How-to … gle-Chrome

Sprawdziłem, działa :slight_smile:

Niestety - tego też próbowałem. Zresztą jak napisałem - u mnie nie ma 2 plików, jest tylko jeden. Jest tylko ten Flash wbudowany w Chrome. I, tak jak też napisałem, wyłączenie go i zainstalowanie Flasha osobno również nie rozwiązało problemu. Na stronce, którą podałeś, napisano, że jeśli nie ma tam 2 plików, to mam “inny problem z Flashem”… Więc jaki to problem? Bo już zupełnie nie wiem.