Shoutbox i phpbb3

(Mynical) #1

ściągłem shoutboxa ze strony phpbb.pl taki sam jaki jest tu ale nie wiem jak go zainstalować ;p

(Pavobe Reg) #2

Otwórz plik install.xml w przeglądarce i postępuj wg instrukcji.

Ogólnie rzecz biorąc, to polecam ściągać MODy bezpośrednio z phpbb.com.

(Mynical) #3

nic niekapuje co pisze w install.xml

(Pavobe Reg) #4

U góry po prawej stronie masz listę rozwijaną... wybierz polski język :lol:.

(Mynical) #5

łatwo ci mówić umnie jest tylko angielski jak masz polski to daj :slight_smile: i jak utworzyć na serwisie yoyo.pl dodatkową tabele?

@edit

ok udało mi sie zrobić tylko teraz mały problemik :] jak zrobić żeby ten shoutbox się pokazał

(Pavobe Reg) #6

Po prostu go zainstalować :lol:.

Edytowałeś już pliki? Zobacz na ole instrukcji masz DIY Instructions, zobacz, czy nie ma tam czegoś ważnego? Jaki to dokładnie SB?

(Mynical) #7

Ajax ShoutBox 1.0.3 ze strony http://phpbb.pl/pliki/25/ niewiem jak go uruchomić albo co

POWIEDZ MI JAK DODAC NOWA TABELE W SERWISIE YOYO.PL DO SQL

DOWN. TAK EDYTOWAŁEM

(Pavobe Reg) #8

Edytowałeś już pliki?

(Mynical) #9

ok udało sie :slight_smile: wyświetla się ale nie w pełni :confused: tzn jest napis "[sHOUTBOX]" i zielony pasek (ze stylu) i co? reszty niema jak chcecie zobaczyć o co dokładniej łazi to tu http://www.mynikal.yoyo.pl/forum/index.php

(Pavobe Reg) #10

Aby zlikwidować {SB}, to postaraj się dodać polskie pliki/przetłumaczyć MODa.

(Pavobe Reg) #11

Zrób te same edycję (jednocześnie tłumacząc), na plikach językowych, tyle, że polskich. Skopiuj też plik shout.php do ./language/pl/mods/.

Co to znaczy zrób mi? :lol:

(Skr3czu) #12

Nikt Ci nie będzie robił... przecież

na forum phpbb3.pl masz wszystko opisane...

(Mynical) #13

zrobiłem tak ale nic

NIC NIEDZiAŁA :frowning:

(Asterisk) #14

Gotenks ,

Bardzo proszę skończyć z manierą pisania dużymi literami

(Mynical) #15

no w końcu pomoże ktoś?? proszę was :] chociaż powiedcie jak go uaktywnić bo napis się wyświetla ale cała reszta nie ;/