Sieć blokuje aplikacje Origin

Dzień dobry, zgłaszam sie z problemem, mianowicie od godziny 14:00 wczorajszego dnia mam problem zeby zalogować sie do Origina (wszystko wcześniej było wporządku) po właczeniu aplikacji i dlugotrwałym ładowaniu dostaje informacje “Logowanie online jest obecnie niedostępne” jest problem nawet aby w przeglądarce załadowała się strona Origina. Co ciekawe gdy odpalam stronę Origin przez Internet mobilny (Plusa) na telefonie wszystko działa bez zarzutu, dlatego strzelam ze jakims cudem router zaczał nie obsługiwać wszelkich stron od Origina, dodam ze wszystkie inne aplikacje czy internet działa. Prosiłbym o pomoc w sprawie wszelkich portów, dnsów jestem zielony.
Pozdrawiam.

  1. Problem najprawdopodobniej jest po stronie operatora, poczekaj trochę lub skontaktuj się z biurem obsługi.
  2. Włącz hotspot na telefonie i korzystaj z tego połączenia jeżeli zależy ci na czasie.

U mnie to samo, więc wina po stronie operatora.

Czyli rozumiem, że wina stoi po stronie Origina i EA bo nie bardzo zrozumiałem czy wina stoi po stronie operatora mojego internetu czy origina :slight_smile:

Zerknij na to filmidło:

https://www.youtube.com/watch?v=pTxwmJkuX6g

Autor pobawił się kartą sieciową (wyłącz/włącz) i Origin poszedł.

Niestety ten sposób nie działa u mnie

Gdy używasz netu mobilnego (jako hotspota) to logowanie w apce Origin działa?
Kto dostarcza u ciebie usługę internetu stacjonarnego (czyli tego “do rutera”)?

Ostatecznie jak nie będziesz grał online, to możesz wypróbować jakiegoś VPNa.

Internet posiadam od lokalnego dostawcy w mojej małej miejscowsci w dodatku jest on radiowy, co ciekawe zalogowałem sie do Origina przez okolo 10min po czym znowu utraciłem polaczenie

Zalogowałeś używając komórki jako hotspota?

Nie nie nagle magicznie zaczelo chodzic przez standardowy Internet takze ciekawe

Origin często sam z siebie tak miewa - to bardzo kapryśny launczer do gier.