Sieć brak dostępu czerwony krzyżyk

Prawy dolny róg koło zegara pokazuje po rozwinięciu dostępne sieci. Do jednej byłem podłączony, po znajomości, ale coś mi się porobiło z kompem albo sam porobiłem i teraz w miejscu gdzie jest nazwa tej sieci mam koło niej krzyżyk czerwony.

Jest opis jak zrobię prawoklik na niej, że ustawienia zapisane na tym komputerze dla sieci nie pasują z wymaganiami dla sieci, coś takiego, po angielsku. Głupio mi pytać znajomego, raczej nic nie robił, może ktoś wie co należy zobaczyć i gdzie.

Użyj opcji “Przywracanie systemu” z datą, kiedy sieć działała.

to już robiłem i niestety nie wchodzi w grę.

Zaznaczę tylko że inne sieci widzę bez problemu.

Podaj info na temat tej sieci, ponieważ w tej chwili nic nie da się wymyślić.

Skąd, jak, przewodowa, bezprzewodowa itp.

zrobiłbym chętnie screen ale nie mogę z dwóch powodów, najważniejsze, że musiałbym pokazać userów sieci koło mnie.

Normalnie mam listę rozwijaną, wirelesss network connection, ta sieć ma zabezpieczenia jak inne, wpa2-psk, radio type 802.11g, ssid…i tu nazwa sieci a po prawej stronie jej jest czerwony wspomniany krzyżyk.

Spróbuj pogrzebać w właściwościach karty sieciowej, w menadżerze urządzeń.

takie mam ustawienia w karcie sieciowej

karta_sieciowa-1370190423.jpg

przy próbie diagnozy wyszło coś takiego

wireless-1370190736.jpg

Polecam w tym wypadku kontakt , z administratorem sieci - nastąpiły zmiany o których nie wiesz .

dzięki, tak też myślę.

Dodane 09.06.2013 (N) 1:11

Podbiję temat. Mianowicie przeleciałem internet i być może problem z łączem do tej sieci zablokował Kaspersky ! w każdym razie wiele osób miało takie problemy. Jak ktoś wie, jak sobie poradzić z Kis-em, to proszę dajcie znać. Wiem, że mogę go przeinstalować, ale teraz na modemie mam wolne łącze, nim to się ściągnie, itd, wolałbym żeby ktoś mi podpowiedział, czy takie rozwiązanie jest dobre i konieczne.