Sieć kom dla dwojga?

witam

mam takie pytanie …jaką sieć kom. byście polecili która dawałaby najlepsze pakiety (darmowe/tanie rozmowy itp) dla pary?

czytałem troche o erze i jej taryfie rodzinnej gdzie jest 2000 min między osobami z “rodziny” …

czy plus lub orange ma tanie rozmowy?

W Heyah w tzw. “Taryfie Pakietowej” za 5.90zł miesięcznie masz 5400 minut miesięcznie (3h dziennie x 30 dni) z wybraną osobą - w pakiecie “WYBRANY NUMER”.

Jeśli teraz zakupisz starter Heyah, domyślnie zostanie aktywowana taryfa “Nowa Heyah”. Aby przejść na “Taryfę Pakietową” wklepujesz kod *100*3*1# i przycisk połączenia. Następnie ofertę “Wybrany numer” - *113*1*WYBRANY NUMER# i przycisk połączenia.

Korzystam sam i nie narzekam. :wink: Jeśli Twoja luba także zakupi pakiet, to za kwotę jaką idzie przeżyć (11,80zł/miesiąc) macie 6h rozmów dziennie (o ile takie coś idzie wygadać :lol: ).

No i nie wspomniałeś czy szukasz pre-paid, czy raczej na abonament. Orange też miało niezłe promocje swojego czasu (też wcześniej miałem i nie narzekałem). Teraz nie wiem jak jest. Na kartę są dwie opcje - POP i Orange Go (szczegółowo zobacz na stronie operatora).

dzięki za pomysł … pomyślimy

w sumie brzmi ciekawie :]

co do tego czy na karte czy nie to właśnie się zastanawiam…

aha a te 3 h dziennie to jest limit tego pakietu na dzień? - tak z ciekawości pytam :wink:

Tak, 3h to limit na dzień (dobę). 3h (180 minut) x 30 dni = 5400 min. (każdego dnia 180 minut max. można z tego wykorzystać).

W Simplus masz za 10zł/miesięcznie nielimitowane rozmowy i smsy z jednym numerem, może też warto nad tym pomyśleć :slight_smile:

w orange można wziąć abo z minutami do wszystkich i po sieci a dodatkowo jest pakiet w tym “przyjaciel bez ograniczeń” z nielimitowaną liczbą minut z wybranym numerem z orange. Ale to dwie osoby musiałyby mieć w tej sieci telefony.