Sieć LAN a neostrada

Jak ja mam neo126 a mój kolega ma neo512 to czy jesteśmy w sieci lokalnej i czy możemy np. grać na LAN-ie ??

to nie wiesz czy podlaczyliscie kabel do sieciowek i skonfigurowaliscie polaczenie?

Ja jestem od jego domu oddalony o 0.5 km

A co ma niby szybkość łącza do sieci lokalnej, bo nie rozumiem chyba pytania :roll:

Chcę pograć z kuplem na LAN-ie w Couter Strike 1.6.

Ja robię serwer a on mojego serwera na LAN-ie nie widzi.

SPOKO MOŻESZ (STEFE CHYBA MA KACA ) HE HE-poważanko:]

Złączono Posta : 05.07.2005 (Wto) 18:34

NIE MAM POJĘCIA CZEMU KUMPEL NIE WIDZI TWOJEGO SERWERA JA MAM NETIE NET24 I MOGE GRAĆ Z KUMPLAMI KTÓRZY MAJĄ NEO I NETIE :smiley: :smiley:

Ale przez LAN nie.

Local Area Network - jak komputery nie są połączone ze sobą, to nie ma takiej możliwości przez LAN :?

VOIDS

nie pisz wielkimi literami

mateusz1990

czy na pewno dobrze utworzyłeś ten serwer :?:

Dałem “New game”, wszystko sie tam wczytało i on mówi że nie widzi mojego serwera.

sorry bunio-respekt będe pisał małymi literami :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Złączono Posta : 05.07.2005 (Wto) 18:48

to twój kumpel ma coś nie tak :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ja tam nie wiem bo w CS’a w życiu nie grałem, ale jak dla mnie to żeby zagrać po LAN’ie to trzeba być w takiej sieci, a wnioskuje że nie są :stuck_out_tongue:

Jak mój inny kupel miał radiówkę to z kolegami co mieli radiówkę na LAN-ie w CS’a grał.

Nie rozumiem czemu ja mając Neostrade nie mogę grać na LAN-ie z kimś kto też ma Neostrade.

Neostrada jest zbyt rozgległą usługą, jest oferowana w całej Polsce i nie ma ogólnej sieci LAN dla wszystkich abonentów. W np. radiówce może być.

Widzę, że czegoś nie rozumiesz. Neostrada jest usługą dostarczaną poprzez linię telefoniczną z centrali TPSA, w takim wypadku nie można mówić o sieci LAN z inną osobą, kożystającą z Neostrady, niemającą fizycznego połaczenia z twoim komputerem. To tak, jakbyś chciał grać na LANie z kimś, kto mieszka w Warszawie, podczas jak ty mieszkasz na przykład w Poznaniu. Dwie Neostrady to po prostu dwie różne sieci. Jedyna możliwość gry na LANie przy Neostradzie (i w ogóle) to podzielone jedno łacze (na przykład poprzez router).