Sieć niezidentyfikowana, brak dostępu do internetu

Witam. Wczoraj przyjechałem na wakacje do Ustek z laptopem by od czasu do czasu coś sobie porobić dla zabicia czasu. Wziąłem pobyt w takiej małej kwaterce, właściciel podał mi kod do Wi-Fi Livebox i miałem neta ale po 2 godzinach korzystania nagle przestaje działać, pojawił mi się żółty trójkąt z wykrzyknikiem na kreskach łączności internetu. Jak na to nakieruję myszką pojawia mi się dymek z napisem “sieć niezidentyfikowana, brak dostępu do internetu”. Jak kliknę na te kreski zasięgu to pisze że jestem połączony z Livebox ale mam ten trójkącik z wykrzyknikiem. następnego dnia patrzę dzisiaj i nadal to samo. Z Wi-Fi Livebox mogę się połączyć przez telefon i przez drugi system w laptopie Ubuntu ale na Windowsie 7 nie działa. Bardzo proszę o pomoc.

 

Jeżeli napisałem w złym dziale to proszę o przeniesienie.

Witaj. Ten “żółty trójkąt z wykrzyknikiem na kreskach łączności” jest niczym innym jak ograniczenie łączności. Próbowałeś resetować tego kompa? A może tez pomóc wyłączanie wi-fi i ponowne nawiązanie połączenia(kilka razy), w czasie działania kompa.

Pozdrawiam.

katyn1 nie pisze mi że mam ograniczoną łączność ale pisze że jestem połączony ale mam coś takiego że sieć niezidentyfikowana, brak dostępu do internetu. Wyłączałem włączałem kompa, ponownie nawiązywałem połączenie wiele razy i nic nie pomogło.

To jest mi przykro, ale niestety, az tak dobrze na wii-fii się nie znam. Odstąpię komuś co lepiej się zna, bo nie chce Ci namącić za bardzo:( Pozdrawiam.

 

Proszę skorzystać z przycisku Edytuj oraz opcji Użyj pełnego edytora , a następnie dokonać korekty tytułu.

W przeciwnym razie temat trafi do Kosza.

Hej,

Na początek poprosiłbym właścicieli o ponowne uruchomienie LiveBoxa.

Pozdrawiam,

Dimatheus