"Sieć niezidentyfikowana" przy połączeniu przez WIFI

Witam.Mam problem z połączeniem przez WIFI.Jak podłącze kabelek do laptopa to wszystko jest OK.Jeśli chcę bezprzewodowo to w centrum sieci i udostępniania wyskakuje komunikat “sieć niezidentyfikowana” i dostęp tylko lokalne.Zaznaczam że mam VISTE.Proszę o pomoc.

Proponuję zrobić prostą rzecz która powinna pomóc W właściwościach protokołu internetowego TCP/IPv4 połączenia bezprzewodowego masz ustawione zapewne Automatyczne pobieranie adresów IP oraz DNS Proponuje wpisać ręcznie adres DNS (podstawowy, preferowany) którym jest adres Twojego routera zapisać zmiany OK, zamknij i uruchomić komputer ponownie. W tym rozwiązaniu adres IP będzie nadal przydzielał Ci router, a DNS (wystarczy tylko wpisać DNS podstawowy inaczej preferowany)będziesz miał wpisany ręcznie Powinno to rozwiązać problem.

Gdy powyżej zaproponowane rozwiązanie zawiedzie możesz też przypisać statyczne adresy IP z zakresu adresów routera Maska 255.255.255.0. Brama i DNS są takie jak adres routera.

Dziękuję.Pomogło tylko że miałem ustawienia ręczne a zmieniłem na automatyczne i wszystko gra jak narazie.

luqas24 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif