Sieć play pytanie

(Laki000) #1

Czy ta sieć będzie niezależna (tak jak np. Era) czy to będzie "odłam" jakieś sieci ?(np. Heyah)

(Moderator18) #2

To jest niezależna sieć. Narazie ma podpisaną umowę z Plusem aby świadczyła usługi na ich sieci, ale do tej pory aż wybuduje swoją własną.

(Laki000) #3

czyli będzie korzystała z przekaźników Plus-a. Ale kicha pewnie będzie zasięg

2 na 5 :):slight_smile: :mrgreen: Moja siostra ma Plus-a i właśnie taki ma zasięg ;/

(Moderator18) #4

Plus z tego co wiem ma dobry zasięg.

(Laki000) #5

u mnie jakoś nie :slight_smile: może dlatego że mieszkam w Nowej Hucie :smiley: (krk)

//a tak po za tym fajne mają komy :smiley: za złotówkę dobry LG jest co o tym myślicie czy warto przerzucić się na tą sieć ?

(Moderator18) #6

Zależy jak komu oferta odpowiada. Mają najniższą stawke za 1min.

(Kylo Tk) #7

Myślę że gdybym nie był związany umową z orange głęboko bym rozważył przejście na play,, ale tak dla pewności poczekaj trochę zobaczymy jak zareagują starzy operatorzy na ta obniżkę.

(radzik radzik) #8

Moim zdaniem nie ma co zmieniać,bo operatorzy to nie głupki-nie pozwolą tak łatwo odejść klientom, to ich chleb. Po prostu zacznie sie ostrzejsza walka.A jak wiadomo są jeszcze mozliwości pomimo, że ceny i tak są dosyć niskie już w porównaniu do tego co kiedyś.

(Komy123) #9

kiedyś może i było drogo ale w innych krajach jest taniej i poczekajcie chwile z tym przenoszeniem bo nie wiadomo jaki będzie odzew starych operatorów

(M4zi) #10

Radził bym poczekać nie wiadomo jak będzie z tą siecią. A odnośnie zasięgu mam "Plusa" od około 5/6 lat i nie narzekam na zasięg z ich strony.

(Zoders) #11

Play jest głównie na odbiornikach Netii i mniejszą płowe plus.Szerze mówiąc Plus ma najgorsze odbiorniki

(Monczkin) #12

Hm... trudno mi się zgodzić z tym stwierdzeniem :stuck_out_tongue: ale cóż, skoro tak mówisz, to pewnie masz jakieś argumenty na jej poparcie.

(Zoders) #13

Kiedyś wszyscy mówili,że plus ma najlepsze odbiorniki,lecz ja słuchałem jak inni mówili że era najlepsza.Ja postanowiłem to sprawdzić i sprawdziłem w miejscowości Nowy Sącz,przedtem upewniłem sie ,że odbiorniki są rozstawione w tych miejscach których miałem zamiar testować.Kupiłem dwa startery z plusa i heyah.Sprawdziłem i era spisała się znakomicie lecz plus niedość,że w niektórych miejscach miał mało zasięgu to wręcz nie było go.I dlatego twierdze że to moja decyzja.Jednak do dziś się o tym przekonuje że era nieraz się sprawdza.Po pierwsze era tak zwane odbiorniki pasmowe nieco nowsze.plus odbiorniki nieco o małym paśmie.Wasza decyzja z jakiego operatora wybierzcie.Nie tylko ja tak twierdze.