Sieć play pytanie

Czy ta sieć będzie niezależna (tak jak np. Era) czy to będzie “odłam” jakieś sieci ?(np. Heyah)

To jest niezależna sieć. Narazie ma podpisaną umowę z Plusem aby świadczyła usługi na ich sieci, ale do tej pory aż wybuduje swoją własną.

czyli będzie korzystała z przekaźników Plus-a. Ale kicha pewnie będzie zasięg

2 na 5 :):slight_smile: :mrgreen: Moja siostra ma Plus-a i właśnie taki ma zasięg ;/

Plus z tego co wiem ma dobry zasięg.

u mnie jakoś nie :slight_smile: może dlatego że mieszkam w Nowej Hucie :smiley: (krk)

//a tak po za tym fajne mają komy :smiley: za złotówkę dobry LG jest co o tym myślicie czy warto przerzucić się na tą sieć ?

Zależy jak komu oferta odpowiada. Mają najniższą stawke za 1min.

Myślę że gdybym nie był związany umową z orange głęboko bym rozważył przejście na play, ale tak dla pewności poczekaj trochę zobaczymy jak zareagują starzy operatorzy na ta obniżkę.

Moim zdaniem nie ma co zmieniać,bo operatorzy to nie głupki-nie pozwolą tak łatwo odejść klientom, to ich chleb. Po prostu zacznie sie ostrzejsza walka.A jak wiadomo są jeszcze mozliwości pomimo, że ceny i tak są dosyć niskie już w porównaniu do tego co kiedyś.

kiedyś może i było drogo ale w innych krajach jest taniej i poczekajcie chwile z tym przenoszeniem bo nie wiadomo jaki będzie odzew starych operatorów

Radził bym poczekać nie wiadomo jak będzie z tą siecią. A odnośnie zasięgu mam “Plusa” od około 5/6 lat i nie narzekam na zasięg z ich strony.

Play jest głównie na odbiornikach Netii i mniejszą płowe plus.Szerze mówiąc Plus ma najgorsze odbiorniki

Hm… trudno mi się zgodzić z tym stwierdzeniem :stuck_out_tongue: ale cóż, skoro tak mówisz, to pewnie masz jakieś argumenty na jej poparcie.

Kiedyś wszyscy mówili,że plus ma najlepsze odbiorniki,lecz ja słuchałem jak inni mówili że era najlepsza.Ja postanowiłem to sprawdzić i sprawdziłem w miejscowości Nowy Sącz,przedtem upewniłem sie ,że odbiorniki są rozstawione w tych miejscach których miałem zamiar testować.Kupiłem dwa startery z plusa i heyah.Sprawdziłem i era spisała się znakomicie lecz plus niedość,że w niektórych miejscach miał mało zasięgu to wręcz nie było go.I dlatego twierdze że to moja decyzja.Jednak do dziś się o tym przekonuje że era nieraz się sprawdza.Po pierwsze era tak zwane odbiorniki pasmowe nieco nowsze.plus odbiorniki nieco o małym paśmie.Wasza decyzja z jakiego operatora wybierzcie.Nie tylko ja tak twierdze.