Siec Wi fi sterowniki do karty sieciowej

Witam ma problem bo zainstalowalem orginalna wersje windowsa xp proffesional na moim laptopie i nie moge palaczyc sie z netem , na piracie windowsa 7 wszystko smigalo ,ale teraz jest jakis walek , podejzewam ze nie mam sterownikow a nie mam ich na plycie

Wiec

  1. zainstalowlaem program EVEREST home edition

  2. znalazlem chyba moja karte ktora nazywa sie ethernet

  3. nstepnie goglowalem przez 2 h

  4. poinstalowalem na lapie rozne sterowniki lecz wyskakiwaly mi errory jakies dziwne

Czy mogly mi ktos pomuc co mam zainstalowac zeby dzialal mi net

tzn gdy wchodze w start/panel sterowania/polaczenie sieciowe i internetowe/polaczenie sieciowe to nei wyswietla mi sie

A zadne sieci bezprzewodowe tez sie nie wyswietlaja ( jak zrobic zeby sie pokazaly :P)

w programie everest wchodze na siec i na siec pci/pnp i tam pokazuja sie te karty tzn kontroler enthernet nobd

zeby nie bylo szukalem rowniez na stronie producenta

Czekam na pomoc i z gory dziekuje za jej chęc

Dodane 16.05.2011 (Pn) 13:07

gdy instaluje np sterownik realtek gbe fe enthernet pci-e nic driver wyskakuje mi pleasy shutdown mad plug realtek pcie card to complite the instalation

Dodane 16.05.2011 (Pn) 13:22

w polaczeniach sieciowych i internetowych nie mam wogle ikonki polaczenie sieci bezprzewodowej wiec nie mam sterownikow do sieci Wi fi a do zwyklej mam

Wrzuć raport z Everesta na zewnętrzny serwer a na forum podaj link do niego.

Podaj może chociaż nazwę producenta oraz dokładny model laptopa?

laptop sie nazywa asus x51rl a jesli chodzi o specyfikacje to co mam pokazac ??/

Sterowniki :

http://support.asus.com/Download.aspx?S … RL&p=3&os=

Wybierz system…

kurde ale ja juz sciagalem te stry i ni /cenzura/ nie idzie instaluje je normlanie i taz za pomoca menadzera urzadzen ale pisze ze w podanej lokalizacji nie ma informacji o uzywanym sprzecie . Jak mialem 7 to nie bylo problemu dawalem wykaz sieci i znajdowalo sieci bezprzewodowe i klikalem na moja wpisywalem haslo i smigalem a teraz ■■■■ ladna :frowning:

Poszukaj Chipset ATI Radeon Xpress 1100 - odpowiednie do systemu.

Zainstaluj.

ALE XPRESS TO JEST OD GRAFIKI A JA POTRZEBUJE DO KARTY SIECIOWEJ WIEC CO TO DA ?/

Instalowałeś sam sterownik?

Z informacji na stronie wynika, że przed instalacją sterownika powinieneś zainstalować Wireless Console Utility, masz zainstalowane?

nie !

Dodane 18.05.2011 (Śr) 11:29

Witam postanowilem zmienic windowsa na viste lecz problem dalej nie zniknol ponieważ gdy daje zeby łaczylo sie z moja siecia wifi wpisuje haslo to łaczy sie troche czasu pisze ze to połaczenie trwa dłużej niż normlanie i nic nie chce sie połaczyc a zainstalowlaem wszystkie sterowniki z płytki którą miałałem do karty sieciowej tez jest zainstalowane bo wykrywa sieci wifif ale nie chce sie połaczyc , wiecie może co mogło sie stac !!