Sieci komórkowe. która najlepsza na kartę. Pomóżcie wybrać

Nie, tylko właśnie PLAY organizuje różne konkursy i akcje mające na celu zbieranie danych osobowych. Przecież nie zbierają ich tylko dla siebie. W końcu sprzedadzą te bazę.

Każda sieć, szczególnie usługi na kartę, ma swój Spam. To inni płacą sieci prowizje za przesyłanie czegoś takiego. Oczywiście wszystko zgodnie z regulaminem.

SPAM na telefon zawsze można zablokować (przynajmniej na Symbianie), a SPAMu na email i akwizytorów nie zablokujesz.

Na Androidzie też.

Albo czarna lista albo filtr w programie pocztowym, czy to na telefonie czy na komputerze.

Ja podałem mail do Plusa i Playa i na Gmaila SPAMu nie dostaję.

Dużo SPAMu właśnie pochodzi gdy podajemu swój numer w bramkach GSM, podając na innych forach, ogłoszeniach gdzie takie dane mogą zostać wyciągnięte przez boty. Potem idą hurtowe ilości maili. A sieć… cóż. Na kartę zawsze będzie SPAM, i to wada telefonu na kartę. Ile ja już BMW i tysięcy o ile nie milionów złotych mogłem wygrać w Mobilking i Simplusie…

No i co z tego? Przecież nikt Cię nie zmusi do korzystania z jakichś ofert, z których nie chcesz korzystać.

Widzę, że spiskowa teoria dziejów nie jest Ci obca. Może do PIS-u się zapisz. Oni zupełnie jak Ty szukają wrogów tam gdzie ich nie ma.

Ja jeszcze wygrałem Audi, Fiata, Opla, Mercedesa i Netbooka Samsunga w PLAY.

Ciekawe co piszesz, bo ostatnio to PTC dostało 5 mln kary za loterie SMS:

http://www.wykop.pl/link/833145/5-mln-k … a-loterie/

:wink:

Wiem o tym. Mój nauczyciel angielskiego ma telefon w Erze i zadzwonili do niego podczas lekcji, że wygrał milion złotych :smiley: .

popieram mojego przedmówce , także jestem od lat w Plusie i zdecydowanie polecam!