Siemens C60 - nie chce się włączyć

Witam ponownie :slight_smile:

Mam również problem z siemensem C60 mojej mamy. Otóż telefon działał bardzo dobrze, ale pewnego ranka nie chciał się włączyć. Telefon wydaje tylko delikatne “bzzyt”, ekran zapala sie na niebiesko i gaśnie… Co to może być? Padł soft? Próbowałem wgrać nowy, ale nie mogę tego zrobić bo telefon musi być włączony, a mój gaśnie i wyłącza sie po chwili… Co to może być? Macie jakieś pomysły?

ja tak miałem w A65 i bez serwisu to się nie obejdzie

A co to było u Ciebie?

Ja na twoim miejscu najpierw sprawdziłbym czy bateria na pewno jest dobrze włożona. Potem naładował do końca fon. Jeśli nie będzie działał to zrobiłbym tak jak Ci radził

. :smiley:

:smiley:

Baterię sprawdzałem, jest wsadzona na bank dobrze. Poza tym ładowałem ją w drugim telefonie i nadal jest to samo. No nic, przejade sie do serwisu :wink:

Dzięki za rady :wink:

  1. jakim kablem próbowałeś wgrać

  2. musisz go włączyć w chwili wgrywania nowego softa a nie musi być włączony

  3. raczej jest to soft

Kupiłem na allegro kabel serwisowy do Siemensa, aczkolwiek zastanowiło mnie jak dostałem, że nie jest pod port równoległy tylko pod USB. Rozmawiałem jednak ze znajomym, który pracował w serwisie telefonów i powiedział, że to jak najbardziej jest kabel serwisowy.

Czyli dokładnie w momencie kiedy uruchamiam aplikacje?

Właśnie też mi to tak wyglądało…

czyli dokładnie w chwili włączenia aplikacji ale jak to nie pomoże to może być płyta główna=koszt nowego telefonu

takie rzeczy to codzienność w siemensie… miałem ct65… i co 2miesiące wycieczka do serwisu… naszczescie sie go pozbyłem :slight_smile: ale u Ciebie to sie raczej naprawiac nie opłaca…