Siemens C60 - nie chce się włączyć

(Skodzia) #1

Witam ponownie :slight_smile:

Mam również problem z siemensem C60 mojej mamy. Otóż telefon działał bardzo dobrze, ale pewnego ranka nie chciał się włączyć. Telefon wydaje tylko delikatne "bzzyt", ekran zapala sie na niebiesko i gaśnie... Co to może być? Padł soft? Próbowałem wgrać nowy, ale nie mogę tego zrobić bo telefon musi być włączony, a mój gaśnie i wyłącza sie po chwili... Co to może być? Macie jakieś pomysły?

(Maciej654) #2

ja tak miałem w A65 i bez serwisu to się nie obejdzie

(Skodzia) #3

A co to było u Ciebie?

(krzysiek1312) #4

Ja na twoim miejscu najpierw sprawdziłbym czy bateria na pewno jest dobrze włożona. Potem naładował do końca fon. Jeśli nie będzie działał to zrobiłbym tak jak Ci radził

. :smiley:

:smiley:

(Skodzia) #5

Baterię sprawdzałem, jest wsadzona na bank dobrze. Poza tym ładowałem ją w drugim telefonie i nadal jest to samo. No nic, przejade sie do serwisu :wink:

Dzięki za rady :wink:

(Komy123) #6
  1. jakim kablem próbowałeś wgrać

2. musisz go włączyć w chwili wgrywania nowego softa a nie musi być włączony

3. raczej jest to soft

(Skodzia) #7

Kupiłem na allegro kabel serwisowy do Siemensa, aczkolwiek zastanowiło mnie jak dostałem, że nie jest pod port równoległy tylko pod USB. Rozmawiałem jednak ze znajomym, który pracował w serwisie telefonów i powiedział, że to jak najbardziej jest kabel serwisowy.

Czyli dokładnie w momencie kiedy uruchamiam aplikacje?

Właśnie też mi to tak wyglądało...

(Komy123) #8

czyli dokładnie w chwili włączenia aplikacji ale jak to nie pomoże to może być płyta główna=koszt nowego telefonu

(Mastermaro) #9

takie rzeczy to codzienność w siemensie... miałem ct65.. i co 2miesiące wycieczka do serwisu... naszczescie sie go pozbyłem :slight_smile: ale u Ciebie to sie raczej naprawiac nie opłaca...