Siemens C60 simlock

Jak złamac simlocka w siemensie C60 ?? podajcie linka do strony gdzie jest to opisane lub sami mi poradzcie :slight_smile:

a są strony które za kase jakoś przez sieć łamą ale mozna iść do komisów telefonicznych tam często też łamą a można i przejść się do operatora a jeśli już to zajrzyj tu http://forum.pasjagsm.pl

m89 zaduzo mi nie pomogles :/a znasz ktos moze nazwe programu dzieki któremu złamie smilocka

Tu masz prawie wszystko o tym telefonie: http://c60.fks.pl/

Sprzęt do łamania simloka musisz sobie dokupić.

sciągnięcie simloka w tych telefonach C60,C65 jest bardzo utrudnione zwłaszcza w nowszych telefonach (początkowe wersje nie miały takich urudnień)nawet ciężko jest znaleść punkt w którym sie tego podejmą a jak już znajdziesz takiego fachowca to może nawet zażądać zapłaty około 200zł . A no i zapomniałem napisać że już po pierwszej nieudanej próbie sciągnięcia simloka tel nadaje sie tylko jako zabawka

jestes pewien ?? ja słyszalem ze nie jest to zbyt trudne w C60

Nie pisałbym nie potwierdzonej informacji, a wiem to z własnego doswidczenia , kupując C60 jakieś 1,5 roku temu nie miałem żadnego problemu ze sciągnięciem simloka i zapłaciłem za tą usługe 15zł w pierwszym lepszym punkcie , następnego C60 kupiła sobie córka jakieś 6 miesięcy temu i poszłem z nim do tego samego punktu co kiedyś , a facet mówi że nie ma żadnej szansy na sciągnięcie , zjeżdziłem połowe polski południwej i znalazłem tylko jednego fachowca który mógłby to zrobić na moją odpowiedzialność i jak mu sie to uda to zapłace 200zł, simlok z tego telefonu został zdjęty dopiero niedawno i to w holandii za 25 euro. Możliwe też że zależy to od operatora który zakłada simloka , ten co sciągnął sie bez problemu był w Plusie a ten z problemami z Idei.

a zostal on zdjety przez kabel ? czy normalnie ??

W C60 nie ma możliwości sciągnięcia simloka kodami tylko przez kabel

aha a byla moziliwosc ze ten tel był jeszcze jakos inaczej zablkowoany,pytałem na innych forach czy jak sciagam simlocka do siemensa c60 czy sa jakies problemy i czy trudno to sie robi to odpowiadali mi ze sciaga sie tak samo latwo jak w innych telefonach