Siemens C65 - co o nim sądzicie?

Leci jako OT w tym topicu.

Jak jest dobre światło to i zdjęcia dobrze wychodzą.

witam! nie chcialem zakladac nowego temtu wiec podlacze sie tu… potrzebuje sciagnac simlock z c65 z ideii jak to zrobic?? wszedzie sa kalkulatory do nokii a do siemensa nie moge drapnac… prosze o pomoc

nic konkretnego nie znalazlem na forum jak go zdjac…

i kabel odpada bo go nie mam najlepiej byl by kalkulator

JA też bawiłem się tym telefonem lecz jest taki sobie jak mówiono słaba bateri …ma głośne dzwonki jak na SIEMENSA !!

a o tym SIMLOCKU to jak masz tak czekać to ić do serwisu sciagnął ci SIMLOCKA raz dwa i bedziesz musiał tylko zapłacić 20 zł…ja właśnie tak postapiłem i nie rzałuje :slight_smile: :smiley:

■■■■ jakich mało najlepszy model z seri 65 to jest S65 i tyle a reszta to jest nic nie warta :wink:

wlasnie wrocilem z niemiec juz nie jest mi potrzebne ale jak by ktos posiadal taka wiedze jak to zdjac to byl bym :smiley:

Nie zapomniales o M65? :>

=========================================

http://www.gsmportal.org :slight_smile:

:twisted:

No no M’ka też jest superr a ten wyświetlaczi mocny procek 8)

Czy wy ślepi jesteści??

Odpisujecie po pół roku!

Jak bym miał tyle czekaż żeby się dowiedzieć o telefonie to bym wcale nie pisał! :stuck_out_tongue:

no bo wiesz ja sobie go kupiłem?I szczerze powiem, że nie jestem z niego zadowolony.Ponieważ głowną sprawą jest bateria.Bardzo slaba.Druga sprawa to to, że on nie ma MP3 ale tak ogołem dla mnijszych zapaleńcow spoxik

ujdzie w tłumie

mam go dłuższy czas i nienarzekam :!: