Siemens c65 - jak zdjąć simlocka?

moge sobie kupić siemensa c65, który ma simlocka w jakiejs norweskiej sieci ale nie wiem czy mi się to opłaci bo nie mam pojęcia jak go zdjąć, przeszukałem kilka for i wiele stronek i nic… może ktoś coś wie…?

moze lepiej zajdz do jakiegoś serwisu i niech ci poradzą

Odwiedzenie jakiegoś komisu byłoby w takim przypadku najlepszym i najbezpieczniejszym wyjściem. Za zdjęcie simlocka zapłacisz w granicach 10-20 zł. Ddodatkowo wgranie polskiego menu, jeżeli telefon takowego nie posiada, to koszt ok. 20 zł, no chyba, że znasz dobrze norweski, ewentualnie angielski :?

nom ale nie wiem czy zdążę bo muszę się zdecydować do jutra do 14 a mam zajęcia do 13:30 i hamsko wyszło… a polski lang to bym sobie sam wgrał bo w tym siemensie to wystarczy plik wrzycić do telefonu tylko właśnie ciężko z simlockiem…

simlock zdejmiesz w pierwszym lepszym komisie z komórkami lub zainwestuj jeszcze w kabelek USB i poszukaj programu do zdejmowania simlocka np. na http://www.google.pl

Misiek17 no jaj to nie rób google podsuwasz:

a google to 1 rzecz jaką się wykonuje gdy czegokolwiek się szuka… a sposób zdjęcia simlocka kablem wykluczyłem… bo progsów jeszcze nie ma… dlategos ię pytam czy w serwisie mi to zrobią jakimś boxem nie… a nawet nie jestem przekonany czy kablem usb się da :roll: ale ja i tak mam pod com :wink:

Gdzies czytąłem na którymś z for,ze zdjęcie simlocka z C65 nie jest takie proste…ja bym ci radził zaniesc do komisu,aby zrobił to ktos kto ma wprawe w tym…

no tak bym zrobil ale niestety okazja mik prepadla :frowning: ale malo nieszczęść :evil: dzis dopiero wrociłem ze szpitala na przepustk na swieta i we wtorek wracam na zdjecie szwowchociaz mysle ze moze jeszcze sobie kupie taki telefonik :smiley: