Siemens c65 - jak zdjąć simlocka?


(Pawel Uszynski87) #1

moge sobie kupić siemensa c65, który ma simlocka w jakiejs norweskiej sieci ale nie wiem czy mi się to opłaci bo nie mam pojęcia jak go zdjąć, przeszukałem kilka for i wiele stronek i nic... może ktoś coś wie..?


(pysiu) #2

moze lepiej zajdz do jakiegoś serwisu i niech ci poradzą


(Spox5) #3

Odwiedzenie jakiegoś komisu byłoby w takim przypadku najlepszym i najbezpieczniejszym wyjściem. Za zdjęcie simlocka zapłacisz w granicach 10-20 zł. Ddodatkowo wgranie polskiego menu, jeżeli telefon takowego nie posiada, to koszt ok. 20 zł, no chyba, że znasz dobrze norweski, ewentualnie angielski :?


(Pawel Uszynski87) #4

nom ale nie wiem czy zdążę bo muszę się zdecydować do jutra do 14 a mam zajęcia do 13:30 i hamsko wyszło... a polski lang to bym sobie sam wgrał bo w tym siemensie to wystarczy plik wrzycić do telefonu tylko właśnie ciężko z simlockiem...


(Misiek Tychy) #5

simlock zdejmiesz w pierwszym lepszym komisie z komórkami lub zainwestuj jeszcze w kabelek USB i poszukaj programu do zdejmowania simlocka np. na http://www.google.pl


(Pawel Uszynski87) #6

Misiek17 no jaj to nie rób google podsuwasz:

a google to 1 rzecz jaką się wykonuje gdy czegokolwiek się szuka... a sposób zdjęcia simlocka kablem wykluczyłem... bo progsów jeszcze nie ma... dlategos ię pytam czy w serwisie mi to zrobią jakimś boxem nie... a nawet nie jestem przekonany czy kablem usb się da :roll: ale ja i tak mam pod com :wink:


(Krzysiek21) #7

Gdzies czytąłem na którymś z for,ze zdjęcie simlocka z C65 nie jest takie proste....ja bym ci radził zaniesc do komisu,aby zrobił to ktos kto ma wprawe w tym..


(Pawel Uszynski87) #8

no tak bym zrobil ale niestety okazja mik prepadla :frowning: ale malo nieszczęść :evil: dzis dopiero wrociłem ze szpitala na przepustk na swieta i we wtorek wracam na zdjecie szwowchociaz mysle ze moze jeszcze sobie kupie taki telefonik :smiley: