Siemens C65!?!

Mam pytanie do wszystkich posiadaczy tego telefonu!1 Bo mi się ten telefon wyłancza jak np… Użezy się nim o np. ręke ale tak mocniej troche?! To się wyłancza i musze znowu włanczać !!

Przeczyść styki baterii i telefonu :slight_smile:

aha spróbuje ale to bardziej jak udezy się tam u góry tam nad wyświetlaczem!! :stuck_out_tongue:

To trza rozkręcić i posprawdzać luty :slight_smile:

A co ty robisz z tym telefonem, jeśli można wiedzieć ?? :smiley:

A gwarancja?

nie ma

To po co w niego stukasz :twisted:

Po pierwsze ! - Rozkręć cały telefon (+wyjęcie baterii) co do części obczyść patyczkiem do uszu,

Jak się nie uda to zanieś to serwisu -

W ostateczności kup nową baterię :!:

Ah dzięki za dobre rady!! Ale jeszcze nie wiem co z tym zrobie!! :smiley:

No tak… Cały Siemens :frowning:

Nie jesteś sam.

A tobie też się takie coś dzieje??

Damian pewnie miał na mysl to ze inni posiadacze tego typu telefonow maja z nimi problemy. Nie znaczy t ojednak ze tego samego typu co ty :wink:

Zgadza się. To jest częsta przypadłość Siemensów :frowning:

Ale coż i tak go prędko nie zmienie bo go lubie bardzo! :stuck_out_tongue:

Znajoma ma takiego siemensa tak bez przyczyny jej się wyłączał albo wieszał. Właśnie słyszałem o tej seri C65 że są właśnie trochę takie dziwne awaryjne trochę i się dziwne rzeczy z nimi dzieją

Mi sie wiesza… tzn zawiesil i nic nie mozna zrobic… Jest nowy, kupiony na swieta i nawet nie mam jak zaniesc do salonu. Co zrobic zeby sie odwiesil? Zawiesil sie przy kasowaniu zdjecia i kompletnie nic w nim nie chodzi! Blagam pomocy!:frowning:

Niestety…Tylko serwis :frowning:

a wyciąganie baterii i wkładanie zpowrotem? słyszałam że to działa ale czy jest szkodliwe?

spróbuj wyciągnąć baterie to powinno pomuc!!

Nie - ale bateria troszkę się jednak psuje.

Jednakże od czasu do czasu jak wyciągniesz baterię przy włączonym telefonie nie powinno Ci się nic stać …

Zauważyłem, że wiesi się podczas zabawy z aparatem, czyli kasując je, tworząc itp…