Siemens c65

zainstalowalem mobile phone manager i jak uruchamiam program to pisze ‘‘brak podlaczonych telefonow’’ jak ustawic ten program

usb podlaczylem do lewego wejscia w programie jest zaznaczone automatyczny typ polaczenia

MPT dziala chyba tylko pod telefonami typu Motorola :?

Do Siemensow sa nieco inne programy.

Poszukaj na mojej stronie w dziale SiemensCX65.

Te telefonu na pozor niewiele sie roznia od siebie.

:arrow: Tutaj szukaj

zainstalowalem s25@once napisz mi co tam trzeba poustawiac

w moj komputer mam folder systemowy ‘siemens device’ jak wchodze tam to pisze ‘‘prosze polaczyc swoj telefon z komputerem’’ a podlaczylem to chyba cos zle jest umnie jak to nareperowac ?

w programie tez pisze ze niepodlaczony a podlaczylem ale moze cos trzeba jeszcze zrobic ?

USB to serial driver 1.12.28 takie cos z plytki zainstalowalem

Ja mam Siemensa C75 i mi MPM działa bez problemu. Zainstaluj program i na pulpicie pojawi ci sie Eksplorator Telefonu. Zainstaluj te sterowniki. Podłącz kabel USB a potem komórke dopiero. Windows powinien wykryć nowy sprzęt. Jeśli nie to w panelu sterowania wykryj ręcznie i jeśli system nie wykryje sterowników to wskażte które zainstalowałeś wcześniej. Potem po restarcie uruchomieniu Eksploatora Telefonu tel powinien byc rozpoznany i gotowy a jak nie to pisz co sie dzieje.!

telefon mi wykrylo jak tylko podlaczylem do usb i zainstalowalem to co wyzej napisalem z plytki dolaczonej do kabla chyba ze trzeba jakies inne sterowniki bo dalej jest to samo co wczesniej pisze zeby podlaczyc telefon do komputera

albo ja cos zle robie bo 1 raz sie z tym bawie

moze loga z hijackthis wkleic bedzie cos tam widac ?