Siemens c65

Witam. Mam problem, z komórką. Nie jest zła ale ma jędną wadę. Ma zbędny przycisk wchodzenia do internetu, i to jeszcze tak usytułowany ze łatwo go przypadkowo nacisnąć. Ja i tak mam wyłaczony internet, ale jeśli pisze sms albo gram i przypadkowo wcisne ten przycisk to mnie wywala do przeglądarki, komunikat że brak aktywnego połączenia gprs i wychodzi mi do pulpitu, i musze od nowa włanczać sms, choć i dobrze że nie trzeba od nowa tego sms pisać, no ale z grami już jest gorzej, bo gram sobie a tu wciskam i bum od nowa;). Pytanie czy da się w jakiś sposób zablokować ten przycisk ? Oczywiscie nie wyrywając go

http://img126.imageshack.us/my.php?imag … ntb5qz.jpg

eee no możesz podkleić go taśmą od spodu :stuck_out_tongue:

PS: telefony nie mają pulpitu… a przynajmniej nie ten

hmmm, kwestia przyzwyczajenia sie by nie dotykac tego klawisza, sam mam ten telefon i problem byl na poczatku, to zalezy tez od wielkosci palcow Twojej dloni :wink: najlepiej klawisz nr 2 wciskac bokiem kciuka wtedy na bank nie zaczepisz netu. Rzeczywiscie problem jest, mogliby zrobic to inaczej, ale luz ja sie dostosowalem do tej przypadlosci :slight_smile: Podetnij gumke z klawiatury “musisz rozebrac tela” po problemie, tylko nie wiem czy pozniej bedziesz mogl sobie go wciskac aby funkcja smigala… tylko uwazaj bo mozesz zniszczyc klawiature, wybor nalezy do Ciebie pozdrawiam

da się to podmienić, użyj programu direct softkey editor w jak najwyższej wersji najlepiej;)