Siemens c75 - czy warto kupować na allegro?

Zastanawiam się nad kupnem Siemensa C75. Jak bym chciała kupić w salonie to musiałabym przez 36 miesiecy korzystać z telefonu ( w promocji zetafon [tylko orange wchodzi w gre] dostałabym siemensa c75 za 69zł i umowe na 36 miesięcy,w której zoobowiązałabym się, że będe doładowywać konto cały czas, tj. że nie starci ono ważnosci na wykonywanie połączeń). Ta opcja troche mi nie pasuje. Więc pomyślałam nad kupnem telefonu przez allegro.

Czy to jest bezpieczne ? Tzn. skąd mam mieć pewność, że telefon nie pochodzi z kradzieży…

Zastanawiam się nad tą aukcją : klik

Co o niej sądzicie?

a co sądzicie o tej? klik

pytam się z czystej ciekawości o te aukcje, gdyż one się kończą jutro, a ja dopiero będe miała kase w poniedziałek, żeby móc cokolwiek zakupić:)

A ile masz kasy na telefon, może wybierzemy coś lepszego niż ten siemens?

Najlepiej kupuj u osób które są na allegro conajmniej 6 miesięcy i mają conajmniej 20 komentarzy.

Najlepiej u SS :stuck_out_tongue: Wtedy masz pewność że dostaniesz to za co płacisz. Oczywiście co do kradzieży to kupuj tylko telefony w komplecie czyli telefon, ładowarka, pudełko, instrukcje i ewentualnie gwarancja i dowod zakupu. Wtedy masz praktycznie 100% pewności że telefon nie jest kradziony. Co do tego c75 to bym go nie brał, w tej cene jest dużo lepszych telefonów.

Jak ktoś cie oszuka to zawsze możesz skorzystać z programu ochrony kupujących. Allegro oddaje do 300zł, ale to ze 3 miesiące trzeba czekać.

no ja więcej niż 400zł nie mam, a chciałabym telefon z aparatem i kamerką :slight_smile:

Nowy, czy może być używany w dobrym stanie?

Złączono Posta : 06.07.2006 (Czw) 14:43

Moje propozycje nowych telefonów to:

Nokia 3220

Nokia 6020

SE K300i

Używane:

SE K700i

Nokia 6600, mi się podoba, ale Ty jesteś kobietą więc nie wiem :stuck_out_tongue:

Nokia 6101 (klapka)

Motorola L6

Zastanowiłbym się pomiędzy 6600, a k700i

6020- sprzedałem ostatnio taką za 330zł, ogólnie nic w niej nie ma.

k700i-mam aktualnie do sprzedania, używana. Niby telefon fajny, ale szybko się nudzi i joy się szybko psuje.

Jak bym miał kupować to za 400zł można mieć motke e1000 używaną, to jest dopiero telefon :smiley:

Ja mam tego Siemensa z salonu. I nie polecam. Mam jakieś 5 miesięcy o joystick już się rozwala, a obudowa się psuje. Lepiej coś innego.

w sumie wolałabym nowe, ale ‘lekko’ używane też mogą być.

czy ktoś może z tych tlefonów, które podał karolzet wybrać jeden, najlepszy telefon pod względem funkcji i jakości aparatu?

SE K700i, Nokia 6600

myślałam nad nokią 6600, ładny telefonik ma dużo funkcji, czy ktoś się może wypowiedzieć na jego temat?

se k700i ma mój kolega, ale ten telefon robi brzydkiej jakości zdjęcia w pomiesszczeniu (?), nie wiem dlaczego - może mają to wrodzone :stuck_out_tongue:

a co powiecie o siemesie sx1 ?

motorola e398 8)

czy możesz się wypowiedzieć MazAq na temat tej motki e398?

czy ktoś może coś powiedzieć o noki 6600?