Siemens SX1?Polecacie go?

(Remikalisz) #1

Mam pytanie do wszystkich kumatych w tej dziedzinie :slight_smile: Heh .

A wiec obecnie posiadam motorole l6 (black) podoba mi sie z wygladu fajne podswietlenie klawiatury itp , ale jedno co mnie boli brak odtwarzacza mp3 i 10 mb pamieci ;/

I dlatego chce wyminic telefon na Siemensa SX1 uoatrzyem go sobie , slot kart pamieci do 1gb ładnie , wszystko ma ...

Tylko podobno sie wiesza i czesto psuje ? A chce koniecznie telefonik z Symbianem i odtw . mp3 ..

Pozdrawiam :slight_smile:

(system) #2

SX1 to ponoć jeden z najlbardziej udanych modeli siemensa. Jak możesz to dozbieraj kasy do Nokii 6630.

(system) #3

Tak naprawdę nie ma regóły, że ten telefon się często psuje. Mam go od dość dawna i bardzo dobrze mi służy. Zaliczył kilka upadków na beton z wysokości około metra i jak narazie działa (nie żeby to było specjalnie, poprostu przez nieuwagę). Jeżeli będziesz kupował SX-a to koniecznie kup wersję black, a dlaczego? Gdyż jest możliwość wgrania patcha który poszerzy pamięć wewnętrzną tenefonu (poprostu black to nowszy model i możn też procka bardziej podkręcić). Ja jestem z SX-a bardzo zadowolony i narazie nie zamierzam go wymieniać przez dłuższy czas.

(Pcz 07) #4

Ja ze swojej strony mogę bardzo polecić ten telefon. Owszem ma czasami swoje humory i może się zawiesić ale to bardzo sporadycznie i to tylko przez naszą winę 8)

Telefon jest nawet bardzo wytrzymały a i chyba ważna cecha to nawet bardzo dobra jakość mp3 przez zestaw słuchawkowy. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

(JNJN) #5

Proszę zmienić temat postu na konkretny i używać polskich znaków,opcja zmień i popraw.JNJN

(JUDGE) #6

Telefon generalnie niezły, tyle że znajoma po początkowej fascynacji nim zaczęła kląć iż po jakimś czasie (nie pamiętam, miesiąc czy dwa) ów siemensik zaczął jej fochy stroić i zwyczajnie łapać zwiechy. Pół roku się męczyłą aż w końcu zmieniłą komórkę.

Pomijam już fakt, że mając do wyboru cegłofony z bajerami w ogóle nie pchałbym się w Siemensy.

PS: Nie za duża ta sygnatura?

(Bigkoras) #7

Symbian jest jak Windows jak sie nie znasz i nie dbasz to sie zawiesza. Ja mam SXa BLACK, telefon jest rewelacyjny jak za takie pieniadze. Nigdy nie mialem z nim zadnych problemow. Mam wgranych kupe patchy min. na powiekszenie pamieci z 4 do 12MB, podkrecony procesor ze 120 do 186MHz! !!

Jesli mozesz to dozbieraj i kup Nokie 6630 - to bedzie twoj najlepszy zakup w zyciu. Na allegro ida w super stanie po ok 500zł. PAMIETAJ: jesli chcesz kupic taki telefon albo SXa to kupuj TYLKO BEZ simloka. W SXie zdjecie simloka kosztuje od 50zł w zwyz, a w Noki wogole nie da sie go sciagnac, albo koszt okolo 400zł !!

(Bażant) #8

Mam Siemensa Sx1, tel mi się bardzo podoba, jest bardzo przyjazny, rzadko się blokuje, ale niestety jutro odbieram go 2'ógi raz z gwarancji, padł mu soft i miał odpały tupu, że raz w miechu sam, automatycznie się formatował i tu przegieła się miarka... Zmieniam na N73- ale ogólnie jest to fon godny polecenia, który mi się bardzo, ale to bardzo podoba :slight_smile: