Siemens vs nokia

który telefon lepszy siemens c75 czy nokia 6020?

wybieram z oferty ery i cierpliwie czekam na siemensa az bedzie w sklepie ale moge od ręki wziąć nokię…

jakieś ciekawostki & spostrzeżenia na temat tych telefonów?

  1. gdzies kiedyś obiło mi sie o uczy coś jakby był emulator gameboy albo gba na telefony i można sobie w poke’mony pograc :D. Prawda to?

Tutaj masz możliwość porównania tych telefonów: http://mgsm.mobile.net.pl/compare.xhtml

Decyzja należy do Ciebie.

Osobiście bym brał Nokia - bo to nokia :P, ale polecam Siemensa bo to dobry sprzęcik jest

  1. tak prawda ale tylko z symbianem na pokładzie :stuck_out_tongue_winking_eye:

a co jest symbian?

ja bym polecil siemensa c75 bo nokie to zdecydowanie zawiele funkcji niemajom mozna myslec ze nokia to nokia ale to niedodaje mu funkcji i mozliwosci

Symbian to nazwa systemu operacyjnego, dołączonych do niego bibliotek, rozwiązań interfejsu użytkownika oraz specyfikacji dla programów narzędziowych wyprodukowanych przez konsorcjum Symbian, w skład którego wchodzą najwięksi producenci telefonów komórkowych(nokia, siemens, motorola). Symbian został stworzony w oparciu o system EPOC, wykorzystywany w komputerach tej już nie istniejącej firmy.

VOIDS: Brawo dla Ciebie

smash91: ale Nokie są bardziej popularne i już jest stereotyp że to najlepsze fony… więc później nie będzie problemów ze sprzedaża czy serwisem

ja posiadam C75 i jestem zadowolony :slight_smile:

mialem wczesnirj Siemensa,wiec menu jest mi znane :slight_smile: i wydaje mi sie duzo lepszy od tej nokii, extra wyswietlacz, pelno grafik do sciagniecia z kompa na niego, dzwonki wav,midi amr,srt :slight_smile:

Gier niemam bo pokasowalem, bo miejsce sie zdaje, pamiec wenwetrzna ponad 10MB :slight_smile: i przeliczajac to na grafiki co waza po 8kb to mozna ich cala mase napchac!

IrDa, ktora do wysylania nie musi byc aktywna, a po wlaczeniu w celu odbioru, nie wylacza sie po 60s jak w innych telefonach, zestaw glosnomowiacy OK, aparacik robi nawet dobre zdjecia, ale do tego nie pzrywiazuje wagi bo mam canona w domku do fotek!

to tak w skrocie :wink:

telefon wpadl mi juz do umywalki z woda, i po calym dniu na kaloryferze, dziala non problemo :smiley: