Sierpniowe aktualizacje systemu XP?

Wiecie, co po tych sierpniowych aktualizacjach strasznie mi zwolnił komputer. Po prostu gołym okiem widać, że system w miarę pakowania w niego poprawek zwalnia coraz bardziej. A już na 100% przekonałem się o tym jak odinstalowałem te poprawki z sierpnia i wszystko wróciło do normy…

Czy to normalne ?? Czy ktoś jeszcze zauważył takie objawy??

Mam już w sumie ponad 30 oprawek i to są tylko podobno te związane z bezpieczeństwem . Czy ktoś z Was zauważył w swoim kompie że coś się zmienia w trakcie dokładania poprawek? Jak sobie z tym poradzić .Czy jest jakiś sposób aby poprawka instalowała się jakoś inaczej a nie jako uruchomiony program ? ( dokładnie nie wiem ale u siebie wszystkie widzę w panelu sterowania - dodaj usuń programy)

Pozdrawiam.

luki

zainstaluj sp 2 zlikwidujesz wszystkie inne które masz w dodaj usuń i zastapisz je jedna ,2 sprawa zawsze mozesz zmienic sposób atualizacji na inny niz automatczny lub całkiem wyłaczyć

Po instalacji tych poprawek nie odczułem żadnego spowolnienia. U mnie ok.

U mnie też nie widze żadnych zmain szybkości po instalacji poprawek. 8)

Nie jest to normalne. :?

U mnie ok.

Ja mam 192 MB Ramu, instaluję wszystkie poprawki i jakoś nie widzę żadnego zwolnienia kompa. :smiley:

Co Ty piszesz przecież wlaśnie mam SP2 i już po jego wydaniu wyszło tyle krytycznych poprawek więc chyba nie jesteś na bieżąco w tym temacie a po drugie jesli wyłącze całkowicie aktualizacje to czy zakładałbym takiego posta jak ten ??? Przecież aktualizacje są po to aby było lepiej (wieksze bezpieczeństwo) chyba że posiada się lewy system… :x

Też nie widzę spowolnienia komputera.