Sierpniowe biuletyny zabezpieczeń, która łatka jest odpowiedzialna za wysypanie się Win 7 Prof

Po ostatnim łataniu OS poprzez Winupdate, system się wykarzaczył (win7 prof, Dell Vostro 3560).

Pomogła naprawa systemu podczas uruchamiania, jednak WU nadal krzyczy o 19 niezainstalowanych łatach.

Czy już wiadome który to prezent od M$ powoduje problemy??

A jest więcej niż ten jeden przypadek ?

Bo wczoraj zaktualizowałem 3 a dziś 2 i nic nie dzieje się.

Nie mają zainstalowanych KB3035583, KB2952664 i silverlight.

A to ciekawe , że też mi się coś takiego nie przytrafi ? Windows zainstalowany “po bożemu” ? Czy może jakieś Linuksy VHD etc. , itp. ? Zainstalowało się wszystko ! Podgląd zdarzeń - brak informacji o jakichkolwiek problemach .

Jak bym  był  w pracy kilkanaście komputerów z 7 na pokładzie (w tym właśnie te Delle) mógł bym to  stwierdzić.

Na razie jeszcze jestem na urlopie i mogę jedynie mówić  o  tym  co  się dzieje na tym domowym.

 

System fabrycznie preinstalowany przez producenta, na bieżąco aktualizowany i  też po  raz pierwszy się spotkałem z takimi problemami.

Kilka godzin temu aktualizowałem system Windows 7 Ultimate 32 bit. SP1 - brak problemów.

Czy podczas aktualizacji np. nie zabrakło “prundu” z baterii ?

To jest marcowy news, pisałem że system był aktualizowany na bieżąco i do  tej pory nic się nie działo, dlatego wnioskuję że to sierpniowa paczka zrobiła “dobrą” robotę. Zapomniałem dodać że to  system 64 bit.

Chyba nie zainstalowało się, bo dziennik sypie błędami z godzin aktualizacji.

Miałem na myśli siebie . To teraz trzeba będzie się “pochylić” nad tymi problemami .

Już jest ok.

Teraz komputer zażądał ponownego uruchomienia i podczas jego trwania zainstalował 17 aktualizacji, dwa restarty i Sic 

 

BTW “chopacy” z M$  nieźle mieszają w tych systemach 

:shock: