Silkroad Online- nie mogępołączyć się z serwerem

Witam, chciałem pograć sobie w silkroad, pobrałem, zarejestrowałem się, odpalam grę, wybieram serwa, wpisuję pasy, wpisuję kod potwierdzający i po chwili wyskakuje mi okienko “disconnect from the server” (coś w tym stylu) i wyłącza się gra :(, wie ktoś o co gania???

moze ze nie jestes zapisany na tym serwie

a jak sie zapisac?

Silkroad już tak ma, tam każdy serwer jest zapełniony, i żeby wejść na jakiś to czasem trzeba czekać kilka sekund/minut, więc musisz ciągle próbować, aż może Ci się uda.

ehhh tak myśłałem, no to kiepska sprawa, bo za każdym razem gra mi się wyłącza, mam czekać aż przy którymś serwerze zniknie crowded, czy poprostu próbować logować się aż się uda?

Tak, próbuj aż się połączysz, bo crowded szybko nie zniknie, bo tam gra masa ludzi i jeszcze więcej botów…

Nie możesz się połączyć, znajomi mi mówią że łatwo im się zalogować na Hercules. Jeśli nie chcesz by pokazywało ci się dc podczas logowania zainteresuj się no dc, podpowiem SRO_Loader. Na http://www.rev6.com masz statystyki serwerów ,ale pamiętaj że ping wynosi około 400.

moglbys troche dokladniej opisac o co chodzi z tym no-dc bo ja jestem zielony, nigdy wczesniej w silka nie nie gralem :confused:

Próbuj wiele razy, za którymś się uda, ja tak się łączyłem i jakoś dawałem rade :slight_smile: