Silkroad się tnie

Jestem zagożałym fanem i graczem gry Silkroad . Jednak nie moge się duzo cieszyć ponieważ mi się tnie . Na początku myslalem ze to wina sprzetu ale chyba silkroad ma niskie wymagania : Moje : Proc Core 2 Duo 1.86 GHZ , Ram 1 gb ddr2 , Karta graf : no włąsnie ją mam zintegrowano( z plyty Głównej i chipestu INTEL w nazwie ma X2000) ale moj kolega ma takze zintegrowano i wzzystko mu chodzi płynnie :? . Jego komp : 256 Ram SDRAM , Proc : Celeron 700 ghz , karta zintegrowana. Obydwaj gramy na grafie LOW .Czego to moze byc wina ??

PS jakby co to proc z plyto jest dopasowany bo mówił tak informatyk z firmy KITNET gdzie kupywałem kompa a on chyba się dobrze zna .

Komp spełnia wymagania.

Dużo masz włączonych programów podczas grania ?

Sprawdź czy PC-et jest wolny od wirusów.

Musisz po kolei sprawdzać nie ma jednoznacznej odpowiedzi

jak by były nie do pary to byś go nawet nie zamontował 8)

  1. Prawie wogóle nie ma programów włączonych , może jedynie gadu gadu ale myśle że to nie ma znaczenia i jeszcze NORTON AntiVirus 2005

2.Komp jest wolny od wirusów ponieważ przedchwilo robiłem skana to nic nie wykryło :smiley: Nawet jestem tym troche zaskoczony

Złączono Posty : 20.01.2007 (Sob) 18:12

Myslalem ze to przez Norton wiec go usunolem ale nadal to samo :cry: Pliz pomóżcie jeśli chodz troche się na tym znacie :cry:

ma duże znaczenie własnie , jak ja gram i gadam przez skype to tnie sie strasznie i laguje a kompa mam nie starego (core 2 duo e6300 , 1gb ramu , geforce 7600gt ) a na twojej karcie to nawet jakby były wyłaczone programy to by się cieło , bo z tą karta to można w fife 98 grać …

:open_mouth: Najszybszy na świecie chyba :stuck_out_tongue:

Wyłącz antywirusa,wyłącz problemy łączące sie z internetem.

Według mnie masz za wysokie lagi.

Wszystko może też zależeć od szybkości łącza …

No dokładnie, a jeszcze to świńskie gg obciąża łącze. Odinstaluj gg i może problem się skończy.

P.S - Jak tam na silkroadzie serwery? Nadal ciągle crowded? :mrgreen: