Silkroad się tnie

(Bubaspy) #1

Jestem zagożałym fanem i graczem gry Silkroad . Jednak nie moge się duzo cieszyć ponieważ mi się tnie . Na początku myslalem ze to wina sprzetu ale chyba silkroad ma niskie wymagania : Moje : Proc Core 2 Duo 1.86 GHZ , Ram 1 gb ddr2 , Karta graf : no włąsnie ją mam zintegrowano( z plyty Głównej i chipestu INTEL w nazwie ma X2000) ale moj kolega ma takze zintegrowano i wzzystko mu chodzi płynnie :? . Jego komp : 256 Ram SDRAM , Proc : Celeron 700 ghz , karta zintegrowana. Obydwaj gramy na grafie LOW .Czego to moze byc wina ??

PS jakby co to proc z plyto jest dopasowany bo mówił tak informatyk z firmy KITNET gdzie kupywałem kompa a on chyba się dobrze zna .

(Elcupra) #2

Komp spełnia wymagania.

Dużo masz włączonych programów podczas grania ?

Sprawdź czy PC-et jest wolny od wirusów.

Musisz po kolei sprawdzać nie ma jednoznacznej odpowiedzi

jak by były nie do pary to byś go nawet nie zamontował 8)

(Bubaspy) #3
  1. Prawie wogóle nie ma programów włączonych , może jedynie gadu gadu ale myśle że to nie ma znaczenia i jeszcze NORTON AntiVirus 2005

2.Komp jest wolny od wirusów ponieważ przedchwilo robiłem skana to nic nie wykryło :smiley: Nawet jestem tym troche zaskoczony

Złączono Posty : 20.01.2007 (Sob) 18:12

Myslalem ze to przez Norton wiec go usunolem ale nadal to samo :cry: Pliz pomóżcie jeśli chodz troche się na tym znacie :cry:

(Włodi) #4

ma duże znaczenie własnie , jak ja gram i gadam przez skype to tnie sie strasznie i laguje a kompa mam nie starego (core 2 duo e6300 , 1gb ramu , geforce 7600gt ) a na twojej karcie to nawet jakby były wyłaczone programy to by się cieło , bo z tą karta to można w fife 98 grać ...

(Edgarmks) #5

:open_mouth: Najszybszy na świecie chyba :stuck_out_tongue:

Wyłącz antywirusa,wyłącz problemy łączące sie z internetem.

(Janik Michal) #6

Według mnie masz za wysokie lagi.

(Kubuś) #7

Wszystko może też zależeć od szybkości łącza ...

(system) #8

No dokładnie, a jeszcze to świńskie gg obciąża łącze. Odinstaluj gg i może problem się skończy.

P.S - Jak tam na silkroadzie serwery? Nadal ciągle crowded? :mrgreen: