Silnik MMORPG

Witam, ostatnio zainteresowały mnie gry MMORPG, postanowiłem zrobić a mianowicie przerobić silnik takiej gry chodzi mi o silnik taki jak w np. http://www.my-fantasy.net. Chciałbym się dowiedzieć jaki jest wykorzystywany silnik do takiej gry jak ta, może vallheru? Instalowałem ten silnik na sowim serwerze ale nie zbyt ładnie wygląda nawet nie ma czegoś takiego jak mapka na której można się poruszać , czy inne gry typu MMORPG są szkicowane na tym silniku ? Czy są jakieś silniki gdzie są mapki itp. jeśli tak był bym wdzięczny za napisanie nazwy silnika . W jakim programie można robić takie mapki i pisać rożna questy itp. ?

Z góry dzięki za odpowiedz, pozdrawiam :slight_smile:

…yyy ile masz lat kolego? A tak serio. Jeżeli chcesz robić nowe lokacje z użyciem jakiegoś silnika (nawet tak mało zaawansowanego) to musisz to robić, poprzez specjalne edytory itp, a nie z serwera. Bo niby jak?

Po pierwsze nie jestem dzieckiem(czyli mam wystarcająco lat żeby to napisać -,-) , po drugie nie chce tego robić przez serwer :expressionless: gdzie tam masz tak napisane ? -.-

Lol weź to jeszcze raz przeczytaj …

PS. Edytor już mam , chodzi mi teraz tylko o silnik …

OK przepraszam. Najlepiej będzie jeżeli po prostu napiszesz maila do twórców tej gry, z pytaniem jakiego silnika używali i na jakiej licencji się on opiera. Jeżeli okaże się być darmowym, poproś po prostu o narzędzia do jego edycji :slight_smile:

No że też na to nie wpadłem dzięki :mruga: ^^

Pozdrawiam :wink: