SilverLight - błąd 80070643

Krótko i treściwie:

Podczas aktualizacji systemu Windows okazało się, ze jedna poprawka mi się nie zainstalowała. Mowa tu o SilverLight’ie. Przyczyną niepowodzenia jest błąd 80070643. Z tego co wyczytałem z pomocy Windows dowiedziałem się, że błąd tyczy się NET.Framework’u - a z tym nie było problemu podczas instalacji.

Zatem: co mam zrobić by zainstalować tą poprawkę do SilverLight’u? Niby Windows proponuje reinstalację NET.Framework’u ale to mi się, póki co, nie uśmiecha robić.

Spróbuj naprawić to automatem - http://support.microsoft.com/kb/KB976982 > pobierz program pod linkiem " Rozwiąż ten problem "

U mnie też ten błąd się pojawił, ale po restarcie komputera Microsoft Update już nie woła o tę aktualizację, więc myślę, że nie trzeba z tym już nic robić.

Mam ten sam problem z zainstalowaniem aktualizacji KB2668562 - błąd 80070643. Po restarcie łatka znika. :slight_smile:

System Windows 7 x64.

Witam. U mnie tez ten błąd sie pojawił. Dotychczas silwerlight był x32. Trzeba ze strony mocrosoftu ściągnąć i zainstalować nowa wersję x32/x64 w jednej instalce i już będzie dobrze. Pozdrawiam

U mnie też nie ale denerwuje mnie “niepowodzenie” przy ostatniej udanej aktualizacji :wink: Zresztą z tego co widzę w historii to MU nie próbował ponownie instalować aktualizacji(jak to czasami robił, gdy coś się nie udawało zainstalować).

Tak dla bezpieczeństwa zainstalowałem ten skrypt Microsoftu. A nuż faktycznie było coś zepsute…