Sim-lock Sony Ericsson K770i

Witam serdecznie. Jak nie ten dział to przepraszam bardzo. Ale piszę z takim zapytaniem. Czy z Telefonu Sony ericsson K770i można ściągnąć sim locka przez internet? Szukałem, ale nic takiego nie znalazłem. Czekam na Wasze odpowiedzi. Pozdrawiam serdecznie.

http://se-center.info/showthread.php?t=92872

Tutaj masz domowy sposób na ściągnięcie simlocka ;]

Nie działa mi :frowning:

A czy jest jakiś inny sposób? Kiedyś też chciałem ściągnąć sim locka przez internet ale do Samsunga D900i… Tyle, że nie ściągnąłem sim locka lecz zablokowałem cały telefon i “zgubił” IMEI… I musiałem dać do serwisu aby wgrali oprogramowanie. Więc teraz też się boję to robić, aby znów niczego nie spierniczyć…

Dodane 02.08.2010 (Pn) 13:03

Czekam na Dalsze propozycję.

Jest jeszcze program Omnius. Tylko że on może być płatny.

Simlocki ściągałem z kilku modeli k800i i w moim przypadku przy CID 53 działał tylko ten sposób: http://k800i.pl/viewtopic.php?t=21720 Dotyczy on k800i ale na k770 powinien też zadziałać. Z tego co pamiętam to standardowo na tych softach jest jakaś blokada, że nie można ściągnąć simlocka patchem. Trzeba najpierw ją zlikwidować (Setoolem dla CID 52, FARem dla CID53) i dopiero wtedy można użyć SimlockPatchGenerator do usunięcia simlocka.

rapper ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Dziękuję bardzo za jakiekolwiek informacje. Już sobie z tym problemem poradziłem. Temat uważam za zamknięty. Pozdrawiam serdecznie:)

Get the unlocking service from www.theunlockspot.com .Here i found the unlocking solution at cheap price.With the help of this you can unlock your mobile easily.