Sim lock T-mobile USA

Witajcie. Kupiłem sobie używanego iPhone 11 na którym jest blokada simlock od operatora T-mobile USA. Czy zna ktoś z was jaki sposób jak taką blokadę usunąć ? Wiem, że są w internecie strony typu „simlock24” jednak koszt usunięcia takiej blokady u nich to ponad 800zł a to znacznie więcej niż dałem za telefon.

Trzeba kupić nakładkę karty.
Kiedyś używałem i zdała egzamin.
Telefon był zablokowany przez operatora szwedzkiego.
Szukaj pasującej do twojego fona i w najlepszej cenie.
Przykład
https://xspy.pl/pl/p/Karta-R-SIM-15-LTE-4G-SIMLOCK-kazdy-iphone-ios/42

Mówisz o Rsim ? Zamówiłem sobie taką kartę/nakładkę ale idzie z Chin i czas oczekiwania to około miesiąca więc postanowiłem dodać tutaj post. Może ktoś zna jakiś bypass lub coś na podobie co ściąga blokadę operatora. Dodam jeszcze, że dzwoniłem do Apple i powiedziano mi tam iż ta blokada nie jest z ich strony a od operatora i oni tego nie mogą odblokować

Ona ma kiepskie wsparcie, jest już iOS 16.x a na jesieni 17.

Próbowałeś się kontaktować z T-Mobile?

Dzwoniłem do Polskiego T-Mobile lecz kazano mi abym zadzwonił to T-Mobile USA gdyż to nie to samo i oni mi tego nie ściągną

Teraz już wiesz czemu był tani :stuck_out_tongue:

Amerykański T-Mobile miałem na myśli. Polski nie ma tu nic do rzeczy :grin:

Cześć. Jedynym sposobem na zdjęcie sim locka przez Tmobile Usa to telefon do nich osobiście. Musisz im powiedzieć, że jedziesz do Europy się uczyć i tam będziesz mieszkał albo na wycieczkę. Wtedy wyślą Ci kod. Innej opcji nie ma. Numer do Tmobil Usa to 1-800-937-8997. Najlepiej jakbyś zrobił sobie amerykański numer na aplikacji bezpłatnej TextNow, Skype i wybrał przy tworzeniu konta numer z Usa. Wtedy wygląda dla nich, że dzwonisz z Usa jeśli mówisz po angielsku oczywiście. In the United States today, typically only devices that are on device payment plans are locked by the carrier, to prevent the users from using them with another carrier before it’s been paid off. If you purchase a device and pay the full price, the device receives an activation policy telling it to work with any SIM-CARD.
Na youtube jest wiele filmów i czarodziejów, którzy pokazują jak zdjąc simlocka domowymi sposobami. Tu pierwszy lepszy film https://youtu.be/I3bAt70fHsI Jest też wiele programów. Jeśli masz czas możesz się bawić. Wystarczy wpisać iphone simlock remove w google. Powodzenia.

Tak tylko czy nie będą wymagali jakiegoś potwierdzenia, że telefon należy do mnie typu dowód zakupu ?

Masz jeszcze jedną opcję. Na tej stronie robią to profesjonalnie za opłatą. https://mobileunlocks.com/en_gb/unlock-iphone Poczytaj i wybierz swojego Iphona Usa i sieć Tmobile.

Widziałem już tą stronę lecz tam chcą 60 USD za odblokowanie a ja póki co rozglądam się za jakimś darmowym sposobem. W ostateczności jeśli nie uda się w żaden sposób, skorzystam z takiej strony

Jak się inwestuje w iPhone-a to za darmo nie ma prawie nic. To nie Android czyli Linux i otwarty system, na kltórym zrobisz wszystko i znajdziesz to w Google. Ot taka prawda.

Na bank się to da jakość obejść tylko trzeba dogłębnie internet przeszukać

iPhone sam z siebie tzn iOS dużo blokuje w porównaniu do Androida, który jest otwartym systemem bo to Linux. iOS to Unix.

I jak ogarnąłeś sprawe z simlockiem bo mam ten sam problem?