Simlock na Play ..czy będzie działać w Plusie?

Witam… chciałbym się dowiedzieć czy jeśli kupie tel z simlockiem PLAY to czy będzie on działał w PLUSie? pozdrawiam.

Odp : NIe będzie !!

dwie różne firmy !!

Jedynie co może być z plusem zwiąny play to że , :: tymczasowo play korzysta z ich odbiorników … Bo budują swoje !!

a to ma ze play działa na sieci plusa jeszcze!

Play częściowo działa na nadajnikach sieci plus a nie w sieci plus , więc tel ze 'smokiem" play nie będzie działał w żadnej innej sieci.

djrupin spokojnie. nie musisz krzyczeć

a mozna zdjac z takiego tel. z PLAY simlocka ??

bo mam do nabycia tel. nokie 6151 ale jest w PLAY’u i niewiem :frowning:

Pewnie można ale najpierw sprawdź czy ten telefon jest na platformie BB5, czy DCT4, dla ciebie le[iej byłoby gdyby było to to drugie :stuck_out_tongue:

a gdzie to sie sprawdza;d i jak ;d ?

w google na przykład…

Złączono Posta : 24.06.2007 (Nie) 12:32

sprawdziłem - to jest bb5, nie wiem jak z tego modelu, ale z bardziej popularnych bb5 ściągają za jakieś 100-250 zł.

niestety BB5 :frowning: czyli D*** nic nie zrobie ?

Ehh to :frowning: nie kupuje

dzieki i pozdro

Dlaczego tak uważasz? Z BB5 już możesz zdjąć simlocka w domu za pomocą kabla… programem od Dejana.

Ooo a mozesz podac tego progsa i mala instrukcje jak jest po ENG bardzo bylbym wdzieczny :slight_smile:

Jeszcze zależy jaki telefon chcesz odblokować. Tutaj masz program. I tutaj więcej.

No jak w 1 poscie … NOKIA 6151 …

i jak pobralem ten progs to bledy wyskakują ;/ …

nieda sie go uruchomic

Poszukaj w internecie ja go nie używałem więc nie wiem. Poszukaj w googlach to się dowiesz. Nazwę programu znasz.

marus005

Co za typ, softem dejana można tylko 6630, 6680, N70, N90

Właśnie tez tak na to patrzyłem … ale myslalem ze to odpowiednik jakiego z tych …

dzieki karolzet

A czy ja pisałem, że on tym zdejmie z 6151? Nawet nie wiedziałem wcześniej że taką chce. Napsiałem żeby poszukał w googlach jakie obsługuje telefony a nie, że ten! Mówiłem o BB5 nie o 6151! CZYTAĆ SIĘ NAUCZ! “Co za typ”