Simlock Nokia 6101

jak ściągnąć simlocka z Nokii 6101. Wchodziłem na rózne strony gdzie on-line można ściągnąć simlocka , koszt takiej usługi to ok. 5 zł , ale jedyną możliwością wysłania pieniędzy za usługę to przelewy bankowe , karty itp , a ja niestety nie mam możliwości takich .

Czy ktoś moze mi pomóc jakie dane mam podać ?

Tel. był zakupiony w Irlandii jest nowy , działa w sieci Voodofone.

Idź to serwisu:P

http://www.gsmliberty.net/shop/nokia_unlock.php

patric Master , bardzo śmieszne :evil: :evil: :evil:

Radzę polikwidować te tematy…(chodzi mi o 3 o tej samej nazwie…)

Pozdrawiam :mrgreen:

siembiges , wygenerowałem po wpisaniu danych 7 różnych kodów co dalej bo mam po angielsku wszystko

nie mam w środku karty co mam wpisać ?

Najpierw pierwszy kod, później ostatni, następnie drugi, przedostatni… (tak czytałem na pewnej POLSKIEJ stronie do ściągania locków w ten sposób)

po wpisaniu imei , modelu telefonu , operatora i i kliknięciu na get my codes

wyswietlają Ci się kody poszukaj

Recommended CODE :

i go wpisz

siembiges mam ten kod , wygenerowałem go zaczyna się #pw+ ale jak mam wpisać literki pw za każdym razem gdy chce wpisać p to wyskakuje 7

Złączono Posta : 30.12.2006 (Sob) 20:10

ok , już udało mi sie wpisać ten wygenerowany kod , kiedy będe wiedział o tym że simloc został ściągnięty ??? Czy mogę bezpiecznie włóżyć kartę do telefonu ???

“p” i “w” uzyskujesz wciskając kilkukrotnie *

klawisz gwizadka tym klawiszem wybierasz litery

Nie otrzymałeś żadnego komunikatu mówiącego o efekcie?

dziękuję Wam za pomoc , udało mi sie pomyślnie wygenerować kod

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku i przepraszam za 3 te same posty to przez przypadek.

Złączono Posta : 30.12.2006 (Sob) 20:20

jeszcze jedna prośba ściągnąłem simlocka ,ale menu mam po angielsku co robić ??? :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: