SimLOCK w se k810i:)

hej chciałem się zapytać czy jak jest “smok” na Angielsą sieć Orange, to czy telefon będzie działać w polskim orange??, czy trzeba sim locka siągach??

Jeżeli tak to ile kosztuje zdjęcie tej blokady w SE k810i??

Prosze o odp.

Na pewno nie będzie działać w polskim orange :frowning:

NIE

100-200 zł

Ja za zdjęcie simlocka w swoim k800i zapłaciłem 200 zł

no to jest minus nowych fonów

ehhhh… ok dzięki za odp.

A wiecie czemu tak jest?? Jezeli nie to ja wam powiem :slight_smile: Otoz cala nowa seria KXXX i seria WXXX MA nowa baze danych - DB2020, i nowe zabezpieczenie - Cid 52. Narazie nikt tego nie zlamal a smoka mozna jedynie sciagnac kodem NCK ktory generuje sie na podstawie nr imei. Dziekuje za uwage.

może ktoś wie jak ściągnąć simlocka za pomocą kodu??, proszę o dokłądne wyjaśnienie co i jak :slight_smile:

Ale to jest taki kod, który kosztuje jakieś 200 zł. Więc nie znajdziesz rozwiązania domowego jak to było w starych telefonach :wink:

no ta ja wiem że nie jest on za darmo.

Proszę dać jakiegoś linka czy coś, z opisem itp.

Daruj sobie, to Twój ostatni raz :evil:

](*,)

Gdyby dało by się to ściągnąć z neta to nikt by nie płacił 200zł za simsmoka. POMYŚL…

Czy wy nie możecie normalnie odpowiadać???, bo to już naprawdę męczące się robi! !!

Proszę was o link z opisem jak ściągnąć simlocka za pomocą kodu, z jakiej strony ściągnąć jakiś program, który jest o tego potrzebny. W serwisie gdzie się pytałem to kosztuje ok 230 zł, a kodem ok. 160, no to jest różnica, dlatego chce się dowiedzieć jak to zrobić !!

Viste też sie da ściągnąć…AutoCada też

Ale niektórzy kupuja za ciężkie pieniądze (np ja :mrgreen: )ponieważ szanują to, że wielu ludzi namęczyło się nad tym programem i oczekują zapłaty a my Im ją kradniemy /pomijając kwestie prawne

I co to ma wspólnego z moim tematem???,

Ty nie porównuj ściągnięcie zwykłego simlocka z telefonu do kradzieży! !!

Iść do serwisu GSM i zapłacić 200zł.

Nie potrafisz pojąć prostej rzeczy? Zachowujesz się jak popie**** gimnazjalista!

Niczego takiego nie znajdziesz!

Sorry, ale jak ja się pytałem w serwisie to oni sobie życzą, za taką usługę 230 zł, no to skoro jest możliwość, ściągnięcia tego taniej ok 160-200 zł to chciałbym z tego skorzystać!, a kodem to MUSI być, są jeszcze serwery zdalne, ale trochę droższe są,

Takie tekst zachowaj sobie dla kolegów z podwórka, jak nie wież to nie bież udziału w moim temacie! !!

owsze na necie są kalkulatory kodów ale TYLKO DO NOKII I ŻADNYCH INNYCH więc nawet nie szukaj takiego programu bo za darmo go nie znajdziesz

Ale on nie chce za darmo tylko taniej niż 230 zł.

elooo znalazłem simlocka za 50 zł :o :o :ohttp://sklep.bestgsm.pl/produkt28-Simlock+z+DB2020+CID52+K550+W200+K800+W880+itd.html, zastanawim się czy nie z korzystać z tego serwisu, nie wiem czy oni mnie nie oszukają