Simlock w SPVC550 przywiezionym z Anglii

Witam,

Jak w temacie. Mój SPV C550 ma simlocka, kupiony został w anglii i w związku z tym :

Czy telefon będzie działał na karcie z polskiej orange (żeby można było ściągnać simlock)?

Właśnie sie z nim bawie, nawet udało mi sie wejść do menu na 4 sekundy bo czym znowu upierdliwiec wywalił błąd o tym, że sieć jest zablokowana (tego notabene nie da sie zamknąć :expressionless: ) Próbowałem bez karty SIm, ten sam rezultat. Jakieś pomysły?

Pozdrawiam

Neth

Nie wiem, czy będzie chętny ale jak widzę na tym forum http://www.windowsmobile.pl/viewtopic.php?t=436 jest zawodnik, który pomogł pacjentowi z podobnym problemem.

Simlock wiem jak ściągnąć. Tylko JAK to zrobić bez angielskiej karty sim(kupionwa w Polsce orange nie działa). Próbowałem już dawać do autostartu aplikacje do odblokowywania aplikacji, niby done a nic sie nie zmieniło. Wie ktoś może co zrobić?

Pozdrawiam

a masz mozliwosc przeflashowania softu na czysty bez simlocka (mozna takowy znalezc w sieci)

swego czasu tak sobie poradzilem z spv e200 ale te nowsze to nie wiem moge sie mylic

Problem rozwiązany. Po prostu instalnąłęm program do edycji procesów w fonie. Podłączyłem fona do activeSync, uruchomiłem program, wyłączyłem proces simlock.exe. To tak na przyszłość jakby ktoś miał ten sam problem:)

Szczęśliwego Nowego Roku 2008

Pozdrawiam

Neth