Simple mail (FF wtyczka)

Nie wiem jak wam ale mi ta wtyczka nie działa na FF3 ma ktoś też z tym problemy? A może jakieś rozwiązanie. Szukałem w google ale nic nie znalazłem niestety…

Zainstalowałem przed chwilą,skonfigurowałem konto i wiadomości się pobrały bez problemu.

a jakiego masz FF? może 2 bo podobno na dwójce chodzi. Z tego co czytałem to nie tylko ja mam z tym problem.

Mam wersję 3.0.5 czyli najnowszą,a wtyczka obsługuje wersje od 2.0 do 3.1beta.Może masz zainstalowaną starszą wersję?Ja instalowałem wersję 2.72 stąd https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/5593

A wyskakuje ci jakiś błąd?

też mam FF 3.0.5 wtyczkę ściągnąłem z twojego linku. Nie wyskakuje żaden błąd tylko jak chce pobrać wiadomości to ciągle miga ta koperta a jak skończy (po kilku minutach) pisze że nie ma nowych wiadomości (a są). To nie firewall bo w ramach testu wyłączyłem.

A ustawienia konta masz prawidłowe?Serwery,porty itp.?Na jakim portalu masz konto?

mam wszystko ok. Korzystam z wp.pl

Nazwa:wp.pl

E-mail xxx@wp.pl

replay-to xxx@wp.pl

pop3.wp.pl

110

smtp.wp.pl

25

użytkownik xxx

zamiast xxx jest nazwa użytkownika…

A i jeszcze jedno wysyła normalnie a z pobieraniem dokładnie jest tak:

Wysyłam sobie coś na maila. Klikam pobierz: brak nowych, wchodzę na wp i jest, wychodzę i klikam pobierz i wtedy się meczy kilka minut i nic z tego.