Simplus czy play

I co z tego, skoro pakiety nie działają na nadajnikach Plusa, a nadajników Play jest jak na lekarstwo :razz:

Jak mówiłem- używam telefonu do rozmów, czasami do esów, więc nie zwracam uwagi na pakiety netu w komórce 8)

Zdarza mi się czasami surfować w sumie tylko ściągając pocztę- ewentualnie w linki z maili, więc mi 50 czy 500mb nie robi różnicy.

Ja propunuje jednak simplus a to dlatego że od nowego roku dobre czasy dla Play się skończą , mija okres tzw. promocyjnych usług dla Playa między innymi za kożystanie z nadajników innych sieci jak i za inne usługi z których Play kożystał poprzez innych operatorów za przyzwoleniem krajowej rady radiofonii , z początkiem przyszłego roku Play miał mieć własną infastuktóre nadawczo-odbiorczą ale praktycznie nic nie zrobił , zrobił tylko tyle że napisał prośbe do KRRiT o przedłużenie umowy na preferencyjne kożystanie z innych nadajników ale KRRiT już tą prośbe odzuciła , teraz prośba jest w komisjii europejskiej a i ona już zapowiedziała że nie pójdzie Play na “ręke” i odrzuci prośbe , efekt będzie przypuszczalnie taki że albo play zbankrutuje albo podniesie drastycznie ceny za połączenia.

zawsze można przenies numer :slight_smile:

Play to złodzieje.

Możesz uzasadnić swoją opinię? Ja dla przykładu nazwałbym tak plusa po przejściach, które mnie spotkały (opisane wyżej). Ty oskarżasz bezpodstawnie firmę, która moim zdaniem ma najlepsze ceny na rynku.

Konkrety.Chcesz zobaczyć złodzieja to tylko w Erze.Przykład: Jak zrezynujesz z haraczu na Blueconnect 5 zł za 5 Mb raz w miesiącu (nigdy nie wiesz ile ci jeszcze zostało)to za każde połączenie z netem/nawet zwykłe sprawdzenie poczty bez pobierania/ płacisz 1,44 zł.Kwestia “pakietów” to opisu na książke