Simplus "karta sim niekaktywna" Jak ją ożywić?

Ja tam nie wiem… Nie mam powodu, aby się skarżyć na tą sieć, dla mnie jest jedna z najsolidniejsza. Co prawda raz na miesiąc bywam w Orange, aby zapłacić za rachunki :mrgreen: :mrgreen: tylko w tej sprawie . Ja tam towarzyszyłem przy każdej podpisywaniu umowy gdy ktoś z mojej rodziny brał telefon i się wyczuwa od człowiek czy jest “kompetentny” i zna się na tym co robi… Ja jestem zadowolony

a jak sie nie zaktywuje to musisz zadzwonić do biura obsługi klienta i poprosić o aktywację

pozdrawiam

Mam mixa w Plusie. Mam se k550i, wczoraj mi na wyswietlaczu zamiast PLUS zrobilo mi sie Karta SIM nieaktywan…, nie moge ani dzwonic ani pisac sms :frowning: , nikt do mnie nie moze dzwonic ani tez pisac. Co moze byc tego przyczyna? Co zrobic zeby wrocilo wszystko do normy? Prosze o szybka odpowiedz

Z gory dziekuje

Niedotrzymanie terminu doładowań (przekroczenie 30 dni kiedy Plus zastrzega sobie prawo do odłączenia abonenta od sieci). Doładuj do 30 dnia od daty ważności na połączenia wychodzące bo dostaniesz karę umowną! I skontaktuj się z BOK.

@up

mam taki sam problem bylem z tym w plusie i mi powiedzieli ze karta sama dojdzie do siebie po jakims czasie bo maja jakies problemy z rozliczaniem pakietow za neta i zamiast pakietu pociaglo mi kase na debet najakies pare stowek :o. Pan z plusa na pytanie w jakim czasie zostanie rozwiazany ten problem rozlozyl rece i powiedzial ze nie ma pojecia no comment

pozdro

Srr ze odkopanie tematu ale zapomnialem popatrzec na date :x i tak czuje sie zle z ta niesprawna karta i z tym ze nie wiadomo kiedy to naprawia :evil: