Simplus, promocja czy oszustwo?

Dziś dostałem smsa od numeru 2267 o treści:

Od Sim+)

Promocja! Tylko

dzis doladowania

kwota 30Pln beda

naliczane podwojnie. Doladuj

swoje konto

wysylajac telekod

sms-em pod

numer Biura

Zasilen 696840509

Kupiłem karte 30zł, wyslalem ten kod na numer 696840509 i nie przyslo m i zadne potwierdzenie. Czy ktos z was sie z czymś takim spotkał? mam nadzieje że to nie jakieś oszustwo bo bede miał 30zł w … :confused:

Pozdro!

Ahhh Ci naiwniacy… Poprostu, dałeś się nabrać… 30 zł poszło sobie w błoto… Pozdrawiam.

czy to wygląda jak numer bióra obsługi klienta ??

Dałeś się nabrać jak nic. :lol: Możesz się pożegnać z kasą. :?

No może nie do końca… Znalazłem strone w necie na której pisał pewien facet, co też dostał tego smsa i dał sie nabrać… Więc nie czekałem i wpukałem kod przez *123*…# i doliczyło mi 30Pln. Oszust nie zdążył wpukać kodu :slight_smile: :slight_smile:

No to masz niezłe szczęcie. Gratuluje. :slight_smile: :wink: Ale na przyszłość uważaj z takimi smsami. :lol:

Wszystkie promocje lepiej sprawdzać na http://www.simplus.pl

Masz wiecej szczescia niz rozumu 8)

Ja ostatnio kupowałem se koma i gościarka o takiej promocji mi gadała że doliczą mi jak kupie 30 to 60. więc na 100% taikie coś jest ale ten numer co dostałem to raczej nie był plusa:P

januszmaciejewski , gratuluję nienachalnej inteligencji, nie wierzyłem, że ludzie się na to nabierają…

To nawet nie jest nuer plusa :x

Era 8)

W Idei też masz taką promocję, ale cóż, nikt nie mówi by kody na takie numery wysyłać… z tego co pamiętam był to numer 3 albo 4 cyfrowy.

Mogę podać Ci mój numer? :lol: Chętnie doładuje swoje konto :stuck_out_tongue:

A tak wogóle to numer telefonu chyba powinien być usunięty… :?

Zadzwoń pod ten numer i wypytaj o szczegóły :stuck_out_tongue:

A co, boisz się, że ktoś tam kod ze zdrapki wyśle…? :lol: