Simplus zmiana stawek bez powiadomienia

Złodziejski operator plusgsm simplus , od 1 lipca zmienił stawki w “mój profil 29gr do wszystkich” na nowe stawki obecnie 59 gr. i nie raczył nawet o tym powiadomić aczkolwiek po głębszym “przekopaniu” strony www można nowe stawki ujrzeć , można również wzrokowo się o tym przekonać sprawdzając najpier aktywny profil , następnie stan konta a potem wykonać połączenie 30 lub minutowe po zakonczeniu połaczenia znowu sprawdzić stan konta i niepodważalnie wychodzi 59gr za minute =D>

Plus wysyłał SMSy użytkownikom o zmianie stawek od 1 lipca :slight_smile:

Zapewne nie do wszystkich jeszcze bo nic nie otrzymałem.

żebyś nie czuł się skrzywdzony przez sieć podzielę się informacją z sieci której ja używam, od 5 lipca roaming w tak tak’u w ramach promocji zdrożał- z 1,81 zł do 2,35 zł za minutę połączenia wykonanego oraz z 0,86 zł do 1,04 zł za minutę połączenia odebranego.

Zdrożał ale w złotówkach.

Ciągle jest taka sama stawka w euro a do rozliczania stawek roamingowych jest brany uaktualniony kurs.

Stawka maksymalna za minutę rozmowy w roamingu jest ustalana przez komisję europejską i dotyczy wszystkich operatorów działających na terenie Unii.

Cedar w ostatnich dniach kurs euro nie zmienił się w sposób by uzasadniał taką podwyżkę, a stawki innych polskich operatorów pozostały bez zmian ! więc o co chodzi !?

Od 6 lipca wchodzi nowe prawo (http://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/3 … dzien.html) więc będziemy mogli sobie bezkarnie i bezpłatnie przenosić numery telefonów do innych operatorów w tym również karty prepaid , szkoda mi numeru bo mam go już chyba 7 lat a pierwszy raz plusgsm mnie tak wyrolował , tańsze rozmowy miałem w starej taryfie "nowy simplus " , za 4 dni wybiore sobie najtańszego operatora i będzie po sprawie.