Sims 2 + dodatki. Sumowanie ram'u?

Witam ! Mam takie pytanie. Gra The Sims 2 wymaga 512 ramu, tak jak dodatki do niej. Czyli że gdybym miał np The Sims 2 i np 3 dodatki to muszę mieć 2 gb ramu?

Lepiej jakbyś miał 1 TB ramu.

nie, wystarczy 512 :slight_smile:

Bo mam 256 ram i 3 dodatki nie ruszą :stuck_out_tongue: Będzie trzeba kasą sypnąć.

sprzedaj 256 i kup 2x 512

Kurczze aż się zdziwiłem że na jeden dodatek składa się 512 Ramu…

Kiedyś jak miałem kompa 512 ramu i chyba z 5 dodatków zainstalowanych to mi gra chodziło płynnie nie rozumiem powyższych postów :x

artide gdzie ja cośtakiego zrobię ! ? I ile będe musiał dopłacić. Bo się okaże że mam za mało i komp nie ruszy.

W programie Everest (znajdziesz na dobreprogramy.pl) sprawdzisz sobie w ilu kościach masz ten ram. Jaką masz płyte oraz ile ma slotów (czyli miejsc na kości ram).

Ja grałem w Simsy 2 z 512 MB ramu i radzę ci kupić sobie co najmniej 3*512MB lub 1*1GB i 512MB. A co od dodatków to wszystkie razem nie zwiększają potrzebnej ilości ramu najwyżej o 10% nie więcej. Ale na pewno zwiększają potrzebne miejsce na dysku i to bardzo! Podejrzewam że na np. HDD 20GB to im ciasno będzie.

A kąp ci ruszy ale będzie zamulał ;] A wymogi powinny się zaczynać od HDD 40GB, proca 2.0 i 1GB ramu!

Najlepiej kupić 1 TB ramu bo to Ci na długo wystarczy, a i koszty niewielkie. Sam mam tyle ramu w kompie i wszystko śmiga. :wink:

mozesz sie nie powtarzac?? tyle ramu to moze bede mial w kompie za 30 lat :slight_smile:

Nie muszę sprawdzać wiem ile mam slotów. Mam 2. Jeden pusty drugi z 256. Ścinki mogą być Grałem w TS2 na 256 ale mi chodzi żeby poszło z dodatkami. Mam 40 gb pojemnośći.

Starczy ci 512 ramu… Mówie po sobie, tylko że miałem w jednek kości

Athlon 2000 xp, i radka 9550

mi simsy odpaliły na radku 9250 se,sempronie 2800+ i 512 ramu,chodziło jako tako,ale dało się grać

Ale 1 TB ramu to wystarczy w zupełności.

na sprzecie podobnego do tego chodzi oki!!

nudzi się dziecko NEO?

Chyba najlepsze rozwiązanie jak masz 2 sloty to 2*512 Mb. Mam Kingstona identycznie jak bartus2003 i jeszcze z żadną drą nie miałem problemów.

Wspomnę tylko że mam: semptrona 2800+ (2.0GHz), radlona 9550 128, 2*256 MB ramu w dualu 333. I chodziło mi dość wolno. 1GB to standard a nie 1TB Big Show! Chyba ci się coś pomyliło!

Big Show skończ Waść

Hehe dość wolno może być. Jak z domu do obrazka p0okazanego miasta łądowało mi się 9 min. bo z nudów liczyłem. Wolno może być. Czyli ile by kosztowały 2 kości ramu 512 ddr

http://www.ceneo.pl/Pamieci_operacyjne