Sims 3 PL problem

Witam, otóż kupiłem sobie Sims 3 PL i po zainstalowaniu i włączeniu gry pisze mi coś takiego

http://img197.imageshack.us/img197/6316/bladz.png Obrazek z błędem

Moja karta graficzna nVidia GeForce 9800 GT

The Sims 3 nie posiadam, ale poradziłem się pana wyszukiwarki (zresztą sam komunikat już daje dużą wiedzę o problemie). Sporo osób miało taki błąd podczas uruchomienia.

Instalujesz najnowsze sterowniki do grafiki (www.nvidia.pl). Kilkasz PPM na pulpicie, albo na zieloną ikonkę nvidia w zasobniku systemowym i wybierasz Panel Sterowania Nvidia (Nvidia Control Panel). Po lewo, w kategorii ”Ustawienia 3D” rozwijasz sekcję “Wyreguluj ustawienia obrazu korzystając z podglądu”. W oknie po prawo zaznaczasz “Użyj ustawień aplikacji 3D”, zatwierdź zmianę.

Jeśli nie pomoże, w tym samym oknie klikasz w link “Przejdź do ustawień”. Przechodzisz na zakładkę “Ustawienia programu”, z listy wybierasz The Sims 3, wszystkie ustawienia dla tego programu ustawiasz na “Pod kontrolą aplikacji”.

Spróbuj tak :

Kliknij prawym na dowolne miejsce na pulpicie, wejdź w panel sterowania nVidia, tam ZARZĄDZANIE USTAWIENIAMI 3D i włącz/wyłącz (zależy jak jest) filtrowanie anizotropowe itp. i próbuj uruchamiać chodzi o zmianę po prostu. Myślę, że to pomoże :wink:

Dzięki wystarczyło zainstalować sterowniki, ponieważ przy instalacji systemu ich nie instalowałem D

rudis1995 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

OT --> Kosz