Simsy mulą i się zawieszają po upgradzie systemu

Cześć. Mam problem z simsami 3. Mam prawie wszystkie dodatki (jednego nie mam) i kilka akcesoriów. Dzisiaj zaupgradowałem Windows 7 Home Premium do Windows 8 Pro. Gram godzinę i wyskakuje komunikat że jest problem i simsy zostaną wyłączone. Dodam że się też zacinają. Proszę o szybką odpowiedź albo danie maszyny wirtualnej która dobrze radzi sobie z 7 64 bit i z grami. Dodam że wcześniej nic się nie działo.

jaki masz komputer?

Podaj specyfikację sprzętową.

Zaraz dam. Ale wcześniej na tej samej maszynie szło dobrze.

Temperatury:

http://img22.otofotki.pl/obrazki/fp318_temperatures.jpg

Specyfikacja komputera (użyłem speccy):

http://img22.otofotki.pl/obrazki/uk310_screenSHU.jpg

Czy po upgrade instalowałeś nowe sterowniki do karty graficznej? Jest to wysoko zalecane, nawet jeśli system nie wykryje, że potrzebne.

Instalowałem. Nawet grałem na starych i w trybie zgodności i wyłączały się po 15 minutach (lol, szybciej niż normalnie?). Używam jedynie sterownika od USB 3.0 dostarczonego od microshi… to znaczy microsoftu xD. Wszystkie sterowniki mam nowe. Podobno od patcha 45 działają na 8, a nawet na rajskiej wyspie nie ma że idą… dziwne.

Spróbuj przeinstalować grę, czasem przy upgradzie zdarzają się niestety błędy przy przenoszeniu bardziej złożonych gier - a Ty przecież masz grę i całkiem sporo dodatków do niej. Sprawdź też, czy w innych grach występują podobne problemy oraz sprawdź fragmentację dysku, szczególnie, że Twój jest całkiem spory.

Zrobiłem defragmentację, reinstalowałem system i reinstalowałem simsy. Nic nie dało. W trybie zgodności z vistą działają, ale ciągle mam od 6 do 1 fps’a. Zainstalowałem 7 i chyba na niej będę miał simsy.

Żadna wirtualna maszyna nie nadaje się do gier. Co innego jeśli chodzi o naprawdę stare tytuły, ale wtedy są odpowiednie emulatory.

Poddaję się już. Będę na nich grać na 7, bo po prostu już nie mogę

nowe sterowniki to teraz podstawa, przy windowsie 8 to już wogóle…

Ehhhh. Sterowniki mam i to nowe. Przy 8 nie są podstawą jak rezygnujesz z modernu.

Ehhhh. Sterowniki mam i to nowe. Przy 8 nie są podstawą jak rezygnujesz z modernu.