Singularity wersja z DRM nie chce się zainstalować


(Bebok_2) #1

Kupiłem Singularity w jakieś przecenie w wersji pudełkowej. Po odpaleniu instalatora i podaniu klucza, gra zaczyna się instalować, ale zatrzymuje się na samym początku, na "aktualizowanie rejestracji składnika". Czekałem parę minut, ale ani drgnie. Gra z serii best of fps, kupiona nowa jakieś 6 mc temu.


(Homik1983) #2

Mam tą samą grę i miałem ten sam problem. Pomaga odinstalowanie aktualizacji, o których mowa w tym temacie.


(Bebok_2) #3

Jestem cienki w grzebaniu w rejestrze, a szczepionki Microsoftu z tego tematu się nie odpalają niestety.


(Homik1983) #4

Z tematu nie rób nic poza odinstalowaniem aktualizacji: KB2918614, KB3000988, KB3008627. Po usunięciu tych aktualizacji uruchom ponownie system i następnie spróbuj raz jeszcze zainstalować grę z płyty. Instalacja powinna zakończyć się wówczas pomyślnie.


(Bebok_2) #5

Odinstalowałem te aktualizacje i zresetowałem komputer, podczas ponownej instalacji występuje ten sam problem, po odczekaniu kilku minut wyłączam instalator i płytę i otrzymuje komunikat błędu -1603.


(Homik1983) #6

Czy masz włączony UAC?


(Bebok_2) #7

Spróbowałem z wyłączonym UACkiem i nadal to samo. Ile w Twoim przypadku trzeba było czekać na to aktualizowanie składnika? Gra zajmuje 7 gb, a mam na dysku wolne tylko 15. Nie wiem czy to może być powód?


(lordjahu) #8

A płyta nie jest aby ryśnięta ?


(Homik1983) #9

Jak problem występował to instalator nigdy nie wychodził z tego kroku. Po odinstalowaniu wspomnianych aktualizacji instalacja gry poszła u mnie od razu, ze 2 sekundy może trwał ten krok instalacji.