Siódemka nie widzi mojej karty dzwiękowej!

Dzień dobry, otóż mam taki problem że system nie widzi mojej karty graficznej :frowning: Wszystko ładnie pięknie ale dzwieku nie mam. Nie moge też zainstalować sterów. Dotychczas kożystałem z Xp. ICH AC97 (tak pisze na płycie od sterów). Prosze o pomoc! !!

Jest to już chyba za stary sprzęt jak na 7… Do tej karty już dawno przestano produkować sterowniki, jeżeli są do Visty, to spróbuj je odpalić na 7, to jest już ostateczność.

to musiał bym kupić nową karte dzwiękową? np pod pci?

TU masz sterowniki do AC 97:

http://www.realtek.com.tw/downloads/dow … Down=false

będą działac???

Spróbuj może zadziałają. Powiedz tak z ciekawości jaką dokładnie masz kartę dzwiękową i czy próbowałeś znaleźć do niej sterowniki przez WU ?

zintegrowana asrock chyba nie wiem sterownikow nie szuakalem tylko z plyty mam

Pytałem z ciekawości bo sam posiadam płytę główną firmy ASRock (niestety) z układem dzwiękowym:

Realtek ALC653 5.1channel AC’97

i tuż po instalacji system pobrał sterowniki do niej prosto z Windows Update.

Zobacz czy u ciebie WU nie znajdzie do niej sterowników. Jeśli nie pokombinuj metodą prób i błędów ze sterownikami podanymi wyżej.

Pozdrawiam

kocham cie widndows upade zadzialalo i mam dzwiek :))

Są już Language Pack’i ale nie spolszczają go do końca… Poszukaj w google…

Language Pack’i dostępne są również w WU, wśród nich i polski, ale ich jakość pozostawia sporo do życzenia (choć nie ma się co dziwić wszak to wersja RC).

Obecnie mam builda 7077 x64 i wszystko gra elegancko. Czekam na 7300 bo nie będę instalował każdego builda który wyjdzie… Zainstalowałem też spolszczenie i nie jest tak tragicznie, nie ma żadnych błędów. Jest po prostu niedopracowane i nie wszystko spolszczyli… Nie ma co narzekać… Przecież nie będziesz robić szumu bo gdzieś jest “Yes” zamiast “Tak”…

okk wszystko smiga elegadzko :D:D:D:D