SiS Mirage Graphics problem ze sterownikami

Witam,

 

A mnie to bardziej wygląda na uszkodzenie karty grafiki?

 

A wcześniej przed instalacją XP było OK?

Tak wszystko było okej. I bez sterowników też działa, miga tylko podczas ładowania systemu

Podaj model płyty głównej, może wystarczy pobrać sterownik i zainstalować od nowa, co rozumiesz poprzez backup? W jaki sposób sobie zgrałaś te sterowniki?

Sterowniki zgrywałam programem Double Driver i zapakowałam w zipa.

Mnie to wygląda, na uszkodzenie karty.

 

Bo jak pracuje bez sterów i jest OK, a dasz stery to ma problem? to chyba uszkodzenie?

 

Wklej screen z menadźera z rozwiniętą gałęzią kart grafiki?

 

Czy jakieś stery do płyty głównej wgrywałeś?

 

Daj identyfikator sprzętowy tej karty:

 

 

 

Edit:

 

Napisz dokładnie: jaki to laptop? jak płyta główna dokładnie jej typ (odczytaj bezpośrednio z jej laminatu).

 

Czy masz wgrane SP3?

Tak na pewno wgrany jest SP3.

To zastosujesz ten ster do karty grafiki i restart, jak dalej problem, to chyba uszkodzona?

 

http://dlcdnet.asus.com/pub/ASUS/EeePC/1201K/VGA-TNM10-V6_14_10_3920_XP.zip

 

Rozpakuj go do katalogu na dysku.

 

Wszystkie stery do laptopa:

 

http://www.asus.com/Notebooks_Ultrabooks/Eee_PC_1201K_Seashell/HelpDesk_Download/

 

 

Edit:

 

I nie ma potrzeby rozkręcania go.

 

I z tego wynika, że stery do płyty głównej nie potrzebne - niech pracuje na sterach systemowych z XP.

Sterownik przyjął i już nie gaśnie. Dziękuje bardzo. Podczas uruchamiania miga tak jak hmmm… podczas zmieniania rozdzielczości. Gaśnie na ułamek sekundy, zaświeca się i znowu gaśnie i później jest już ok. Zastanawia mnie co może być tego przyczyną?

? sprzęt swoje lata ma - liczy się efekt końcowy, a przy uruchamianiu,to nie problem.

Jak pytałam właściciela to chyba koło 4 lat :slight_smile: netbook służy tylko do przeglądania internetu. Bardzo dziękuję za pomoc :*. Temat można zamknąć

 

To już wiekowy laptop, większość w tym czasie kończy swój żywot.

Ja 4 lata temu tez kupiłam acera travelmate i chodził spoko, ba dalej chodzi ale korzysta z niego moja matula która ogranicza się do wiadomosci w internecie i ipli. Póki co nie narzeka, nie scina się i nie muli.