Sita/ BrainWave

Witam serdecznie

Od pewnogo czasu poruszany (dosyć często) jest problem nauki, a mianowicie szybkością jaką się uczymy. W internecie krąży wiele przeróżnych sposobów uczenia się m.in np. uczenie się podczas snu.

W temacie postu napisałem dwa kolejne sposoby: System Sita oraz BrainWave Generator. Są to systemy polegające na oddziaływaniu po przez dzwieki na mózg np. podczas nauki słuchamy jakiegoś długiego stałego dzwieku który ma ( podobno) przyspieszyć wchłananie materiału oraz zatrzymac go na dłuższy czas ( chodzi tutaj o działanie nerów)

Wydaje mi się że wiekszość takich systemów to padziewia ale nie wszystkie, co wy na ten tamat sadzicie ??

BrainWave Generator możesz sobie ściągnąć z netu i wypróbować (chyba czasówka), jak ja słuchałem tych fal to tylko później mnie głowa bolała :stuck_out_tongue:

Wszystko zależy od podejścia do nauki, nieważne jak nowoczesnych metod będziesz używał, jeśli nie przyłożysz się do nauki to efektów nigdy nie osiągniesz.

dokładnie tak jak post wyżej…

poza tym te systemy śą średnio skteczne, no chyba że jestem jakimś wyjątiem :stuck_out_tongue: