Skacząca kamera podczas grania w WARFACE

Witam, mam problem z myszką podczas grania tylko w jedną grę- WARFACE. Gra jest Closed Becie od 21-25, ale mniejsza o to.

Wszystko zaczęło się 21. Ściągnąłem grę, pograłem i pojawił się problem z mychą. Podczas kucania, biegu czy nawet chodzenia myszka strasznie skacze. Czyli jakby ustawił 5000DPI czułość w grze na 100 i myszką robił jakieś ruchy. Problem nie pojawia się, gdy DPI mam 200 i czułość w grze wynosi 1. Drugiego dnia nie miałem takiego problemu, ale miałem problem z tym, że myszka się sama wyłączała, i włączała. Było słychać specyficzny odgłos gdy podłącza się i odłącza się myszkę/klawiaturę/inny sprzęt. Myszka odłączała się i podłączała w trakcie 3-5 sekund, momentami do 10, ale zdarzyło się to tylko chyba 2 razy. Dzisiaj natomiast- 23 problem jest identyczny jak pierwszego dnia- skacząca kamera w grze. Problem mam tylko w grze WARFACE. Wchodziłem na jakiś support GFACE’a, ale nie pomagały ich porady (wyłączyć przyśpieszenie czy coś takiego). Sprawdziłem także, jak zachowuje się inna myszka. Zachowuje się trochę lepiej- nie ma tak częstych skoków kamery, ale w dalszym ciągu są. Na nowej pojawia się inny powód- przy celowaniu minimalny ruch myszką powoduje mocny ruch kamerą- nie jest to związane z DPI, ani czułością myszki w grze, tak sądzę.

Myszka główna to Logitech G400, a ta druga to A4tTech Glaser model X6-30D.

PS. Próbowałem przestawiania gniazdka USB i jak na razie nic to nie dało.

Dodane 23.08.2013 (Pt) 13:13

https://crytek.kayako.com/Knowledgebase … use-issues

Problem znany, zalecają wyłączenie akceleracji myszy w ustawieniach Set Point. Choć nie ma pewności, że to pomoże. Musisz czekać na stabilne wydanie albo poprawkę.

To co oni zrobili na ten moment nie pomaga. Wyłączyłem akcelerację myszy, ale nie w Set Point (nie miałem tego, ale zainstalowałem i nie wyszukiwało mi myszki) tylko w Logitech gamer coś tam. Tam można zmieniać DPI itd. Dziwi mnie to, że jedni to mają a drudzy nie, mam nadzieję, że udoskonalą to, a ja nie no to trudno :/.

Problem dzisiaj nawet pojawiał się przy wyłączonej grze- wyłączanie się myszki i włączanie.